Убезпечитись від обмежень можна у разі відповідності певним умовам
Відключення електроенергії на підприємстві: як працювати безпечно
Кабінет міністрів постановою від 6 серпня 2024 № 882 вніс зміни до Положення про особливості імпорту електричної енергії в умовах правового режиму воєнного стану в Україні, затвердженого постановою КМУ від 27.10.2023 № 1127.
Зміни передбачають, що до споживачів, які не менш ніж 80% загального обсягу споживання електроенергії забезпечують за рахунок власного виробництва, не застосовуватимуть заходи обмеження споживання електричної енергії.
Документ покликаний стимулювати енергетичну автономію бізнесу.
Джерело: Урядовий портал
Рівень знань із електробезпеки визначає кваліфікаційна група працівника. Дізнайтеся про вимоги для присвоєння III групи з електробезпеки від експерта.
Інструктажі з охорони праці є важливою складовою безпечного робочого процесу, але часто виникає багато запитань. У статті ви знайдете відповіді на всі важливі питання: хто має проводити інструктаж, які типи бувають і як забезпечити безпеку на робочому місці.
Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
Робота інженера з охорони праці досить багатофункціональна і складна. Дізнайтеся, чи повинен інженер з охорони праці для виконання своїх обов'язків мати групу з електробезпеки?
Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу