Внесено зміни до порядку виплати грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 613 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту».

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 613 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту» від 11.07.2007 № 908.

Так, у назві та пункті 1 постанови, назві та тексті Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту, затверджених зазначеною постановою, слова «поранення (контузії, травми або каліцтва)» замінено словами «травми або поранення, захворювання», а слова «органів та підрозділів» — словом «служби».

У вступній частині постанови слова і цифри «Відповідно до статті 56 Закону України «Про правові засади цивільного захисту» замінено словами і цифрами «Відповідно до статті 118 Кодексу цивільного захисту України». Нагадаємо, що Закон України «Про правові засади цивільного захисту» втратив чинність з 01.07.2013 на підставі прийнятого Кодексу цивільного захисту України.

Згідно із змінами Державна служба з надзвичайних ситуацій здійснюватиме виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), травми або поранення, захворювання чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на зазначені цілі (раніше — за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для утримання Служби).

Розмір одноразової грошової допомоги визначатиметься не лише відповідно до грошового забезпечення (посадового окладу, передбаченого постановою КМУ від 07.11.2007 № 1294), а виходячи з окладу за спеціальним званням, відсоткової надбавки за вислугу років, посадового окладу за останньою посадою, яку займала особа рядового або начальницького складу на день загибелі (смерті), травми або поранення, захворювання, установлення інвалідності, а особа, звільнена із служби, — на день звільнення.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21312

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14357

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
640

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді