Громадянам надаватимуть, зокрема, поради з питань енергоефективності

Почала працювати урядова гаряча лінія під назвою «СТРУМ». За номером 15-49 безкоштовно й цілодобово можна отримати необхідну інформацію з енергетичних питань.
Як підвищити енергоефективність підприємства
На гарячу лінію мають змогу звертатися громадяни та бізнес, щоб вирішувати питання, пов’язані з енергетичною галуззю, серед яких — встановлення альтернативних джерел енергії.
Звернувшись на телефонну лінію «СТРУМ», можна, зокрема:
- дізнатися, як посилити енергонезалежність своєї оселі або підприємства;
- отримати інформацію про державні фінансові програми підтримки для встановлення додаткових потужностей генерації електроенергії;
- отримати детальні консультації та розв’язати проблемні питання із встановлення та підключення обладнання;
- з’ясувати інші поточні питання.
Урядова гаряча лінія працює в рамках реалізації Урядом комплексу дієвих заходів для підтримки української енергетики й кожного українця та підготовки до осінньо-зимового періоду.
Джерело: Урядовий портал
Діяльність більшості працівників сучасних професій у виробничій сфері пов’язана з використанням комп’ютерної техніки. Скачайте інструкцію з охорони праці при роботі на ПК та ознайомте з нею працівників. За потреби адаптуйте інструкцію до умов вашого підприємства.
Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов'язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
Зменшення впливу шуму та вібрації на працівників до допустимих величин є однією з умов покращення їхньої виробничої діяльності та засобом запобігання професійним хворобам. Якщо зменшити рівень шуму та вібрації не вдається, подбайте про засоби індивідуального захисту від шуму і вібрації.
Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також завантажте готові зразки необхідних документів.