Задайте свої запитання фахівцям Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.
У Державній службі гірничого нагляду та промислової безпеки України працює телефонна «гаряча лінія». Поставити свої запитання фахівцям Держгірпромнагляду можна щовівторка з 14:30 до 15:30 за телефонним номером 0 (44) 289-30-32 відповідно до графіка, затвердженого наказом Держгірпромнагляду України та розміщеного на сайті www.dnop.kiev.ua.
Телефонна «гаряча лінія» створена наказом Держгірпромнагляду України від 28.10.2011 № 97 з метою підвищення ефективності роботи Служби зі зверненнями громадян, удосконалення механізмів взаємодії з громадянським суспільством, реагування на пропозиції і зауваження громадян та їх об’єднань, вивчення громадської думки.
ГРАФІК
проведення телефонної «гарячої лінії» Держгірпромнагляду
на жовтень 2013 року
Сліпко Сергій Олексійович, начальник Управління нагляду за охороною надр та у гірничодобувній промисловості | 1 жовтня |
Назаренко Олег Миколайович, начальник Управління нагляду в металургії, машинобудуванні, енергетиці, будівництві, котлонагляді | 8 жовтня |
Радіонов Микола Олександрович, начальник Управління організації державного нагляду | 15 жовтня |
Калиновська Ірина Григорівна, начальник Управління нормативно-правового та юридичного забезпечення | 22 жовтня |
Морозов Валерій Іванович, начальник Управління організації державного нагляду за промисловою безпекою на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки | 29 жовтня |
Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.