Задайте свої запитання фахівцям Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.
У Державній службі гірничого нагляду та промислової безпеки України працює телефонна «гаряча лінія». Поставити свої запитання фахівцям Держгірпромнагляду можна щовівторка з 14:30 до 15:30 за телефонним номером 0 (44) 289-30-32 відповідно до графіка, затвердженого наказом Держгірпромнагляду України та розміщеного на сайті www.dnop.kiev.ua.
Телефонна «гаряча лінія» створена наказом Держгірпромнагляду України від 28.10.2011 № 97 з метою підвищення ефективності роботи Служби зі зверненнями громадян, удосконалення механізмів взаємодії з громадянським суспільством, реагування на пропозиції і зауваження громадян та їх об’єднань, вивчення громадської думки.
ГРАФІК
проведення телефонної «гарячої лінії» Держгірпромнагляду
на жовтень 2013 року
Сліпко Сергій Олексійович, начальник Управління нагляду за охороною надр та у гірничодобувній промисловості | 1 жовтня |
Назаренко Олег Миколайович, начальник Управління нагляду в металургії, машинобудуванні, енергетиці, будівництві, котлонагляді | 8 жовтня |
Радіонов Микола Олександрович, начальник Управління організації державного нагляду | 15 жовтня |
Калиновська Ірина Григорівна, начальник Управління нормативно-правового та юридичного забезпечення | 22 жовтня |
Морозов Валерій Іванович, начальник Управління організації державного нагляду за промисловою безпекою на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки | 29 жовтня |
Пройдіть тест до Дня охорони праці та діліться своїми результатами
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.