Задайте свої запитання фахівцям Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.
У Державній службі гірничого нагляду та промислової безпеки України працює телефонна «гаряча лінія». Поставити свої запитання фахівцям Держгірпромнагляду можна щовівторка з 14:30 до 15:30 за телефонним номером 0 (44) 289-30-32 відповідно до графіка, затвердженого наказом Держгірпромнагляду України та розміщеного на сайті www.dnop.kiev.ua.
Телефонна «гаряча лінія» створена наказом Держгірпромнагляду України від 28.10.2011 № 97 з метою підвищення ефективності роботи Служби зі зверненнями громадян, удосконалення механізмів взаємодії з громадянським суспільством, реагування на пропозиції і зауваження громадян та їх об’єднань, вивчення громадської думки.
ГРАФІК
проведення телефонної «гарячої лінії» Держгірпромнагляду
на жовтень 2013 року
Сліпко Сергій Олексійович, начальник Управління нагляду за охороною надр та у гірничодобувній промисловості | 1 жовтня |
Назаренко Олег Миколайович, начальник Управління нагляду в металургії, машинобудуванні, енергетиці, будівництві, котлонагляді | 8 жовтня |
Радіонов Микола Олександрович, начальник Управління організації державного нагляду | 15 жовтня |
Калиновська Ірина Григорівна, начальник Управління нормативно-правового та юридичного забезпечення | 22 жовтня |
Морозов Валерій Іванович, начальник Управління організації державного нагляду за промисловою безпекою на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки | 29 жовтня |
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець