Організовано роботу телефонної «гарячої лінії» Держпраці України

«Гаряча лінія» організована з метою підвищення ефективності роботи Держпраці України зі зверненнями громадян, а також об'єктивного, всебічного та вчасного їх розгляду.

Згідно з наказом Державної інспекції України з питань праці від 17.09.2013 № 151 організовано роботу телефонної «гарячої лінії» Держпраці України.

Увага! Читайте на порталі "Служби охорони праці":

Скільки «коштуватиме» нелегальний робітник: таблиця штрафів та кримінальної відповідальності

Організацію роботи телефонної «гарячої лінії» забезпечено у приміщенні Держпраці України за адресою: вул. Б. Хмельницького 51-б, у кімнаті № 5 з 9-00 до 18.00 з понеділка по четвер, та з 9.00 до 16.45 — у п’ятницю, без перерви на обід, за номером: (044) 288-10-00.

Графік чергування структурних підрозділів
на телефонній «гарячій лінії» Держпраці України

Дні тижня

з 9.00 до 14.00

з 14.00 до 18.00
(п’ятниця до 16.45)

понеділок

Відділ законодавства про працю (стосовно питань додержання законодавства про працю)

Відділ державного нагляду за дотриманням законів та інших нормативно-правових актів (стосовно питань здійснення контрольно-наглядової діяльності)

вівторок

Відділ з питань додержання законодавства працевлаштування інвалідів та інших категорій населення (стосовно питань невиконання нормативу працевлаштування інвалідів та законодавства про зайнятість населення)

Відділ з питань застрахованих осіб та дитячої праці (стосовно питань загальнообов’язкового державного соціального страхування, порушення трудових прав)

середа

Відділ юридичного забезпечення (стосовно питань державного нагляду (контролю) у сфері праці)

Відділ законодавства про працю (стосовно питань додержання законодавства про працю)

четвер

Відділ аналітичного забезпечення (стосовно питань діяльності територіальних органів Держпраці України)

Відділ державного нагляду за дотриманням законів та інших нормативно-правових актів (стосовно питань здійснення контрольно-наглядової діяльності)

п’ятниця

Сектор взаємодії зі ЗМІ, громадськістю та міжнародними організаціями (стосовно питань взаємодії Держпраці України з громадськістю та ЗМІ)

Відділ контролю та звернень громадян (стосовно питань порядку розгляду звернень громадян)

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Організація навчання працівників з електробезпеки

Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
19002

Розробляємо План роботи служби охорони праці

Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
38139

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
127

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
15350

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22339

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді