Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, діяльність яких пов’язана з автоклавним формуванням і склеюванням деталей і агрегатів.
Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 18.09.2013 № 673 затверджено Правила безпеки праці під час автоклавного формування і склеювання деталей і агрегатів. Цей наказ буде внесено до Державного реєстру нормативно-правових актів з питань охорони праці (Покажчика НПАОП).
Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, діяльність яких пов’язана з автоклавним формуванням і склеюванням деталей і агрегатів.
Правила встановлюють вимоги з охорони праці під час виконання робіт з автоклавного формування і склеювання деталей і агрегатів і є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують зазначені роботи.
Правила містять такі розділи:
І. Загальні положення
ІІ. Загальні вимоги
- Вимоги безпеки до організації робочих місць
- Вимоги безпеки до технологічних процесів
З набранням чинності цим наказом вважаються такими, що не застосовуються на території України, Правила безпеки праці при автоклавному формуванні і склеюванні деталей і агрегатів, затверджені Міністерством авіаційної промисловості СРСР від 26.12.1989 (НПАОП 25.2-1.23-90).
Наказ зареєстровано в Мін’юсті 01.10.2013 за № 1685/24217, набрав чинності 22.10.2013.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець
Дізнайтесь зі статті, які є обов’язкові щеплення працівникам лабораторій та структурних підрозділів лабораторій, а також хто саме з працівників повинен мати щеплення
Ознайомтеся з порядком проведення обов'язкових медичних оглядів для працівників молочно-товарної ферми, де утримується велика рогата худоба. Дізнайтеся, хто відповідає за організацію таких оглядів та які працівники повинні пройти профілактичний медогляд — читайте про це у статті
Результат перевірки знань з питань охорони праці працівників, яких допускають до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та робіт, де є потреба у професійному доборі, оформлюють протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. Встигніть скачати чинний документ.
В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час. Про особливості охорони праці під час воєнного стану розповідаємо у статті.