Вітаємо передплатників*, які отримали у подарунок спецвипуск «Пільги та компенсації за роботу із важкими та шкідливими умовами праці (у запитаннях та відповідях)»
Вітаємо передплатників*, які отримали у подарунок спецвипуск «Пільги та компенсації за роботу із важкими та шкідливими умовами праці (у запитаннях та відповідях)»
Упевнені, що він стане Вашим незамінним помічником у роботі, адже відповідно до статті 7 Закону України «Про охорону праці» працівники, зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами, газованою солоною водою, мають право на оплачувані перерви санітарно-оздоровчого призначення, скорочення тривалості робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці у підвищеному розмірі та інші пільги і компенсації, що надаються в порядку, визначеному законодавством. Усі ці аспекти ми детально розкрили на сторонках спецвипуску.
Також у спецвипуску Ви ознайомитеся з відповідями на запитання, що виникають найчастіше.
Якщо Ви бажаєте також отримати цей корисний подарунок, у вас ще є така можливість — замовляйте журнал
«Довідник спеціаліста з охорони праці» + CD на ІІ півріччя 2013 року та отримайте спецвипуск поштою.
*подарунок отримали усі передплатники журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці +CD» на ІІ півріччя 20313 року.
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
Як правильно призначити відповідального за теплове господарство? Які вимоги до персоналу та що необхідно знати для безпечної експлуатації теплових установок і мереж? У статті розглянуто ключові аспекти, правила та рекомендації щодо організації теплового господарства на підприємстві.