Під час веб-конференції учасники обговорили правомірність та оперативність дій комісії з розслідування нещасних випадків на підприємстві.
18 грудня 2013 року пройшов безплатний вебінар «Розслідування нещасних випадків комісією підприємства».
Кількість учасників, які зареєструвалися та взяли участь у вебінарі, свідчить про актуальність обговорюваного питання та інтерес до нього. Від нещасних випадків не застраховане жодне підприємство, тож знання того, як грамотно розслідувати такий випадок, надзвичайно необхідні.
Учасники мали можливість поставити своє запитання та отримати висококваліфіковану відповідь нашого лектора — постійного автора журналу, головного державного інспектора з охорони праці Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській обл. та м. Києві — Миколи ФЕДОРЕНКА.
Якщо ви не хочете пропустити наступні вебінари від напряму «ЕкспертусОхорона праці» — обов’язково підписуйтесь на нашу розсилку новин.
Переглянути вебінар та завантажити його презентацію можна у розділі Вебінари
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець