Затверджено Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Держгірпромнагляду

Поповнився список заохочувальних відомчих відзнак, якими можуть бути нагородженні найсумлінніші, найвідповідальніші та найкращі працівники Держгірпромнагляду.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 25.11.2013 № 863 затверджено Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.

Відповідно до цього Положення до відомчих заохочувальних відзнак належать: Подяка, Грамота, почесна Грамота, нагрудний знак «Знак Пошани», до якого нагородженому видається посвідчення.

Подякою, Грамотою та Почесною грамотою нагороджуються працівники Держгірпромнагляду України, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду України, за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, інші здобутки та трудові досягнення.

Нагрудним знаком нагороджують працівників Держгірпромнагляду України за особисті досягнення у здійсненні завдань, спрямованих на реалізацію державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, сумлінну працю та особливі заслуги під час виконання службових обов’язків.

Для нагородження Подякою працівник, що працює у сфері управління Держгірпромнагляду України, повинен мати трудовий стаж не менше 3-х років. Грамотою нагороджують працівників, які мають стаж не менше 5-ти років та раніше були нагороджені Подякою. Для отримання почесної Грамоти необхідно пропрацювати не менше 7-ми років та бути вже нагородженим Грамотою раніше.

Нагрудним знаком нагороджують працівникиів які мають стаж роботи у Держгірпромнагляді України, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду України, не менше 10-ти років та яких раніше нагороджували Почесною грамотою.

Чергове нагородження Подякою, Грамотою, Почесною грамотою може бути не раніше ніж через 2 роки після попереднього нагородження. Повторне нагородження Почесною грамотою та Нагрудним знаком не проводять.

Висунення кандидатури до нагородження здійснюється відкрито і гласно та оформлюється відповідним поданням. Особа, яка має дисциплінарне чи адміністративне стягнення, що не знято, представленню для нагородження відомчими відзнаками не підлягає.

Рішення про нагородження відомчими відзнаками прийма Голова Держгірпромнагляду України на підставі подання про нагородження.

Про нагородження відомчими відзнаками видається наказ Держгірпромнагляду України.

Відомчі відзнаки вручаються Головою Держгірпромнагляду України або за його дорученням заступниками Голови Держгірпромнагляду України, керівником структурного підрозділу апарату Держгірпромнагляду України, начальником територіального органу, керівником підприємства, установи та організації, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду України, урочисто на загальних зборах трудового колективу.

Про вручення відомчої відзнаки складається протокол, що підписує особа, яка проводила вручення. Цей протокол не пізніше ніж через 10 днів після вручення відомчої відзнаки надсилається до служби персоналу апарату Держгірпромнагляду України для подальшого обліку та зберігання.

В особовій справі та трудовій книжці нагородженого служба персоналу, де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу про нагородження відомчою відзнакою.

Нагороджена особа може бути позбавлена Нагрудного знака наказом Держгірпромнагляду України у разі засудження цієї особи за скоєння злочину згідно з вироком суду, який набрав законної сили, за відповідним поданням. У таких випадках Нагрудний знак та посвідчення до нього підлягають поверненню до апарату Держгірпромнагляду України. У разі втрати відомчої відзнаки або посвідчення до Нагрудного знака дублікат не видають.

Положення також містить таблицю граничної кількість відомчих відзнак, якими може бути нагороджено упродовж календарного року до 2018 року, та додатки, у яких наведено ескізи усіх нагород з описами до них та протокол вручення відомчої заохочувальної відзнаки Держгірпромнагляду.

Відповідно втратив чинність наказ Держгірпромнагляду «Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Держгірпромнагляду» від 28.05.2008 № 116.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Організація навчання працівників з електробезпеки

Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
18995

Розробляємо План роботи служби охорони праці

Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
38088

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
122

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
15329

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22332

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді