Протипожежний режим на підприємстві в осінньо-зимовий період
Внаслідок порушення правил безпеки в експлуатації пічного й газового опалення цього року було зафіксовано вже 2 627 пожеж. Таку кількість зафіксувала Державна служба України з надзвичайних ситуацій.
Внаслідок пожеж загинули 124 людини, ще 97 осіб отримали ушкодження.
Найбільше випадків зафіксовано на Київщині, Вінниччині та Черкащині.
У ДСНС назвали основні причини виникнення пожеж, пов'язаних з газовими та пічними приладами. Це:
- несправність;
- залишення без нагляду;
- розпалювання легкозаймистими речовинами;
- забиті сажею димоходи.
У ДСНС нагадали, що українці можуть звернутися до служби, щоб рятувальники провели огляд приміщень та визначили відповідність вимогам пожежної безпеки.
Джерело: ДСНС
Інструкція про заходи пожежної безпеки у школі розроблена відповідно до вимог чинних нормативних актів України у галузі пожежної безпеки. За потреби адаптуйте інструкцію до особливостей конкретного навчального закладу.
Майже на кожному підприємстві є ризики виникнення пожежі. Щоб звести до мінімуму рівень матеріальної шкоди та зберегти людські життя, працівники мають знати, як діяти у разі надзвичайної ситуації. Детальніше про порядок дій при пожежі — у статті.
Ознайомтеся з вимогами пожежної безпеки для приміщень різного призначення, зокрема дізнайтеся про правила утримання будинків, приміщень, споруд, територій, евакуаційних шляхів і виходів. Скачайте потрібні файли.
У статті наведено інструкції з пожежної безпеки, розроблені відповідно до правил та інших нормативних актів із пожежної безпеки. Ознайомтеся з ними та скачайте за необхідності.
Покращення якості навчання з питань пожежної безпеки є важливим чинником зниження ризиків виникнення та поширення пожеж. Хто саме та яке навчання має проходити — далі у статті.