Споживачам імпортованої електроенергїі гарантують низку пільг
Як підвищити енергоефективність підприємства
Кабмін затвердив Положення про особливості імпорту електричної енергії в умовах правового режиму воєнного стану в Україні. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі постійний представник Уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Документ передбачає зменшити невідповідність (недостатність) генеруючих потужностей, щоб забезпечити операційну безпеку об’єднаної енергосистеми країни, за рахунок імпорту електроенергії з країн Євросоюзу.
Оскільки Україна перебуває в стані війни й потерпає від масованих обстрілів, актуальним для бізнесу лишається саме імпорт електроенергії з ЄС.
До компаній, які отримують імпортовану електричну енергію, не застосовуватимуть:
- графіки обмеження її споживання;
- погодинне відключення електроенергії;
- обмеження споживання електричної потужності та аварійного відключення.
Умова — такі споживачі не перевищуватимуть визначених обсягів споживання електроенергії.
Джерело: телеграм-канал представника КМУ у Верховній Раді Тараса Мельничука
Для запобігання нещасних випадків на підприємстві потрібно використовувати плакати і знаки з електробезпеки. Їх відсутність – пряме порушення вимог охорони праці. У статті ви знайдете інформацію про основні знаки електробезпеки та зможете скачати плакат, на якому вони зображені.
Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
Працівники, які обслуговують електроустановки, зобов’язані знати Правила їх обслуговування відповідно до займаної посади і мати відповідну групу з електробезпеки. Як присвоюють другу групу з електробезпеки — дізнайтеся зі статті.
Особа, відповідальна за електрогосподарство, повинна мати відповідну групу з електробезпеки та вищу освіту за напрямом (спеціальністю) енергетичного профілю, а також відповідний стаж роботи за цим напрямом. Детальніше — у статті.
Працюючи з електрообладнанням, важливо враховувати, що ризик ураження електричним струмом залежить від умов виконання робіт. Навколишнє середовище може посилювати або зменшувати вплив струму на людину та змінювати властивості електричної напруги. У статті представлено класифікацію виробничих приміщень за рівнем електробезпеки.