Правила будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 22.01.2014 № 49 затвердило Правила будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 22.01.2014 № 49 затвердило Правила будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг.

Ці Правила встановлюють вимоги безпеки до будови обладнання підвісних канатних доріг для перевезення пасажирів та поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, що займаються виготовленням, монтажем, демонтажем, налагодженням, експлуатацією, ремонтом, технічним обслуговуванням, модернізацією обладнання канатних доріг.

Дія цих Правил не поширюється на буксирні канатні дороги, підземні підвісні канатні дороги, фунікулери, вантажні підвісні канатні дороги.

Вимоги Правил у частині вимог до будови і виготовлення поширюються на обладнання канатних доріг, виготовлене після введення в дію цих Правил, а в частині вимог до монтажу (демонтажу), налагодження, експлуатації, ремонту, модернізації обладнання канатних доріг і до виготовлення складових частин канатних доріг для цих цілей поширюються також і на ті, що перебувають в експлуатації.

До Правил увійшли пять розділів:

І. Загальні положення

II. Вимоги безпеки до будови обладнання

III. Вимоги до виготовлення, монтажу, демонтажу, налагодження, ремонту і модернізації

IV. Вимоги до канатних доріг, їх складових частин закордонного виробництва

V. Вимоги до експлуатації

А також 27 додатків, що містять таблиці, малюнки, журнали з формами, акти.

Вважаються такими, що не застосовуються на території України Правила устройства и безопасной эксплуатации пассажирских подвесных канатных дорог (ППКД), затверджені Держгіртехнаглядом СРСР 28.05.1974.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті України 10.02.2014 за № 264/25041. Набрав чинності 11.03.2014.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заходи до Дня охорони праці

Аби підвищити увагу працівників та керівництва до питань охорони праці, проведіть на підприємстві заходи до Дня охорони праці 2025. Що саме та коли зробити — підкажемо у статті.
2692

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
116117

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8943

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді