Правила будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 22.01.2014 № 49 затвердило Правила будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 22.01.2014 № 49 затвердило Правила будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг.

Ці Правила встановлюють вимоги безпеки до будови обладнання підвісних канатних доріг для перевезення пасажирів та поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, що займаються виготовленням, монтажем, демонтажем, налагодженням, експлуатацією, ремонтом, технічним обслуговуванням, модернізацією обладнання канатних доріг.

Дія цих Правил не поширюється на буксирні канатні дороги, підземні підвісні канатні дороги, фунікулери, вантажні підвісні канатні дороги.

Вимоги Правил у частині вимог до будови і виготовлення поширюються на обладнання канатних доріг, виготовлене після введення в дію цих Правил, а в частині вимог до монтажу (демонтажу), налагодження, експлуатації, ремонту, модернізації обладнання канатних доріг і до виготовлення складових частин канатних доріг для цих цілей поширюються також і на ті, що перебувають в експлуатації.

До Правил увійшли пять розділів:

І. Загальні положення

II. Вимоги безпеки до будови обладнання

III. Вимоги до виготовлення, монтажу, демонтажу, налагодження, ремонту і модернізації

IV. Вимоги до канатних доріг, їх складових частин закордонного виробництва

V. Вимоги до експлуатації

А також 27 додатків, що містять таблиці, малюнки, журнали з формами, акти.

Вважаються такими, що не застосовуються на території України Правила устройства и безопасной эксплуатации пассажирских подвесных канатных дорог (ППКД), затверджені Держгіртехнаглядом СРСР 28.05.1974.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті України 10.02.2014 за № 264/25041. Набрав чинності 11.03.2014.

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Системи протипожежного захисту

До систем протипожежного захисту належать технічні засоби, розташовані на об’єкті, які використовують для запобігання, ліквідації та локалізації пожеж. Ці засоби допомагають захищати людей, довкілля та матеріальні цінності від пожежі. Розглянемо, що належить до цих систем.
28099

Впроваджуємо Правила внутрішнього трудового розпорядку

Правила внутрішнього трудового розпорядку (ПВТР) регулюють трудові відносини та є обов’язковими для усіх працівників підприємства. Під час інспектування фахівці Держпраці перевіряють, чи ознайомлені працівники з Правилами. Дізнайтеся, хто має розробити та ввести в дію ПВТР.
30336

Види вогнегасників

Аби забезпечити пожежну безпеку, кожне підприємство необхідно оснастити вогнегасниками. Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види вогнегасників, які особливості вони мають та коли їх застосовувати.
121754

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
102105

Режим праці влітку у спекотних умовах

Під час спекотної погоди роботодавці зобов’язані забезпечити працівникам безпечні умови праці. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
53504

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді