Укртрансінспекція посилила контроль за несплатою накладених адміністративно-господарських штрафів

Міжнародні перевізники (перелік автоперевізників додається) до 1 липня 2014 року повинні сплатити адміністративно-господарські штрафи, інакше інформацію про несплату буде надіслано до митних органів.

Особливу увагу необхідно звернути перевізникам, що здійснюють міжнародні перевезення пасажирів та вантажів.

Міжнародні перевізники (перелік автоперевізників додається) до 1 липня 2014 року повинні сплатити адміністративно-господарські штрафи, інакше інформацію про несплату буде надіслано до митних органів.

Так, випуск або допуск з/на територію України транспортного засобу, що виконує міжнародні перевезення, на якому здійснено порушення автотранспортного законодавства, здійснюватиметься тільки після надання водієм документа про сплату штрафу чи виконання припису, якщо скарга на постанову щодо накладання адміністративного стягнення залишилась без задоволення.

Крім того, ця інформація буде враховуватись при видачі Укртрансінспекцією дозвільних документів.

Для того щоб отримати детальнішу інформації про допущені порушення і накладання адміністративно-господарських штрафів просимо звертатись в Управління Укртрансінспекції в областях та місті Києві, згідно з реєстрацією суб’єкта господарювання за місцем знаходження, а також до відповідальної посадової особи Укртрансінспекції: Войтенко В’ячеслав Петрович, тел.: 0 (44) 595-50-30, моб.: (050) 161-45-12.

Нагадаємо, відповідно до вимог автотранспортного законодавства України, адміністративно-господарський штраф повинен перерахувати суб’єкт господарювання на зазначений у постанові рахунок не пізніше ніж протягом 15 днів після отримання ним копії постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу.

Інформація про перевізників, що мають заборгованість по накладеним адміністративно-господарським штрафам

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заходи безпеки під час роботи із сонячними панелями та батареями

Вимоги безпеки під час використання сонячних батарей – важливий аспект охорони праці. Про основні небезпеки під час роботи із сонячними панелями та батареями, рекомендації щодо поводження з сонячними панелями та особливості дотримання вимог пожежної безпеки читайте у статті.
18

Наказ про створення служби охорони праці

Під час створення на підприємстві служби охорони праці та призначення відповідальної особи за стан охорони праці вам знадобиться наказ про створення служби охорони праці. У статті ви знайдете приклад такого наказу та матимете змогу скачати його.
23680

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36706

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10542

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
32685

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді