Укртрансінспекція посилила контроль за несплатою накладених адміністративно-господарських штрафів

Міжнародні перевізники (перелік автоперевізників додається) до 1 липня 2014 року повинні сплатити адміністративно-господарські штрафи, інакше інформацію про несплату буде надіслано до митних органів.

Особливу увагу необхідно звернути перевізникам, що здійснюють міжнародні перевезення пасажирів та вантажів.

Міжнародні перевізники (перелік автоперевізників додається) до 1 липня 2014 року повинні сплатити адміністративно-господарські штрафи, інакше інформацію про несплату буде надіслано до митних органів.

Так, випуск або допуск з/на територію України транспортного засобу, що виконує міжнародні перевезення, на якому здійснено порушення автотранспортного законодавства, здійснюватиметься тільки після надання водієм документа про сплату штрафу чи виконання припису, якщо скарга на постанову щодо накладання адміністративного стягнення залишилась без задоволення.

Крім того, ця інформація буде враховуватись при видачі Укртрансінспекцією дозвільних документів.

Для того щоб отримати детальнішу інформації про допущені порушення і накладання адміністративно-господарських штрафів просимо звертатись в Управління Укртрансінспекції в областях та місті Києві, згідно з реєстрацією суб’єкта господарювання за місцем знаходження, а також до відповідальної посадової особи Укртрансінспекції: Войтенко В’ячеслав Петрович, тел.: 0 (44) 595-50-30, моб.: (050) 161-45-12.

Нагадаємо, відповідно до вимог автотранспортного законодавства України, адміністративно-господарський штраф повинен перерахувати суб’єкт господарювання на зазначений у постанові рахунок не пізніше ніж протягом 15 днів після отримання ним копії постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу.

Інформація про перевізників, що мають заборгованість по накладеним адміністративно-господарським штрафам

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21315

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14362

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
643

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді