Міжнародні перевізники (перелік автоперевізників додається) до 1 липня 2014 року повинні сплатити адміністративно-господарські штрафи, інакше інформацію про несплату буде надіслано до митних органів.
Особливу увагу необхідно звернути перевізникам, що здійснюють міжнародні перевезення пасажирів та вантажів.
Міжнародні перевізники (перелік автоперевізників додається) до 1 липня 2014 року повинні сплатити адміністративно-господарські штрафи, інакше інформацію про несплату буде надіслано до митних органів.
Так, випуск або допуск з/на територію України транспортного засобу, що виконує міжнародні перевезення, на якому здійснено порушення автотранспортного законодавства, здійснюватиметься тільки після надання водієм документа про сплату штрафу чи виконання припису, якщо скарга на постанову щодо накладання адміністративного стягнення залишилась без задоволення.
Крім того, ця інформація буде враховуватись при видачі Укртрансінспекцією дозвільних документів.
Для того щоб отримати детальнішу інформації про допущені порушення і накладання адміністративно-господарських штрафів просимо звертатись в Управління Укртрансінспекції в областях та місті Києві, згідно з реєстрацією суб’єкта господарювання за місцем знаходження, а також до відповідальної посадової особи Укртрансінспекції: Войтенко В’ячеслав Петрович, тел.: 0 (44) 595-50-30, моб.: (050) 161-45-12.
Нагадаємо, відповідно до вимог автотранспортного законодавства України, адміністративно-господарський штраф повинен перерахувати суб’єкт господарювання на зазначений у постанові рахунок не пізніше ніж протягом 15 днів після отримання ним копії постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу.
Інформація про перевізників, що мають заборгованість по накладеним адміністративно-господарським штрафам
Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.