Кабінет Міністрів України затвердив постанову від 04.06.2014 № 162 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України».
Кабінет Міністрів України затвердив постанову від 04.06.2014 № 162 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України».
Внесено зміни до актів Кабінету Міністрів України. Зокрема, згідно із змінами, внесеними до підпункту 3 пункту 3 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1232, дія цього Порядку не поширюється на осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців Національної гвардії, курсантів (слухачів) навчальних закладів МВС та Національної гвардії. Постановою також затверджено Перелік актів Кабінету Міністрів України, що втратили чинність.
Постанова набрала чинності 18.06.2014.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець