Держгірпромнагляд пропонує внести зміни до Закону України «Про охорону праці» щодо порядку застосування штрафних санкцій до юридичних осіб

Держгірпромнагляд України розробив законопроект, яким пропонується доповнити Закон України «Про охорону праці» новою статтею 43-1 «Порядок застосування штрафних санкцій до юридичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю».

Держгірпромнагляд України розробив законопроект, яким пропонується доповнити Закон України «Про охорону праці» новою статтею 43-1 «Порядок застосування штрафних санкцій до юридичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю».

Метою законопроекту є законодавче визначення порядку застосування штрафних санкцій до юридичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, за порушення законодавства про охорону праці та невиконання приписів (розпоряджень) посадових осіб органів виконавчої влади з нагляду за охороною праці, у тому числі за порушення вимог, передбачених частинами третьою і четвертою статті 19 Закону України «Про охорону праці».

Зокрема, новою статтею передбачається перелік випадків, які дають підстави для застосування штрафних санкцій, посадові особи, які мають право розглядати справи про накладення штрафів, строки розгляду таких справ та виконання рішень про накладення штрафу та інше.

Зауваження та пропозиції можна надіслати на адресу: Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України, 01060, Київ, вул. Еспланадна, 8/10.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
33

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
14232

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22149

Завдання та обов'язки служби охорони праці підприємства

Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
57247

Призначення відповідального за теплове господарство

Як правильно призначити відповідального за теплове господарство? Які вимоги до персоналу та що необхідно знати для безпечної експлуатації теплових установок і мереж? У статті розглянуто ключові аспекти, правила та рекомендації щодо організації теплового господарства на підприємстві.
170

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді