За час війни постраждало понад півтисячі працівників

Robota-voiennyi-stan.jpg

Фонд соціального страхування повідомив, що з початку війни на підприємствах України внаслідок бойових дій зафіксовано 243 випадки травмування та/або смерті працівників. Здебільшого йдеться про травмування або загибель групи людей.

Як організувати роботу працівників і підприємств під час воєнного стану

Впродовж останнього тижня через збройну агресію росії постраждали 26 працівників, які виконували свої трудові обов’язки. Загалом же відомо про 515 постраждалих та 152 загиблих працівники. 

Найбільше потерпілих зареєстровано:

  • у Києві: 86 постраждалих (28 з них травмовані смертельно);
  • у Миколаївській області: 69 постраждалих (26 смертельно);
  • у Донецькій області: 50 постраждалих (10 смертельно);
  • у Дніпропетровській області: 49 постраждалих (11 смертельно);
  • у Харківській області: 39 постраждалих (8 смертельно);
  • у Вінницькій області: 31 постраждалий (10 смертельно);
  • у Запорізькій області: 31 постраждалий (3 смертельно);
  • у Чернігівській області: 28 постраждалих (8 смертельно);
  • у Київській області: 24 постраждалих (11 смертельно);
  • у Сумській області: 22 постраждалих (8 смертельно).

До цього переліку не входять військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

 

 

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

У Фонді соціального страхування зауважили, що всі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

 

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я забезпечуються також щомісячними страховими виплатами (окрім одноразових допомог), які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. До того ж,одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначені для членів сімей загиблих працівників.

Джерело: Фонд соціального страхування України

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 40% електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як підготувати підприємство до можливих аварійних ситуацій в енергомережі

Дізнайтеся про заходи, які допоможуть зменшити ризик пошкодження обладнання та нещасних випадків на підприємстві. Практичні рекомендації, інструкції, ефективні методи запобігання аварійним ситуаціям в енергомережі – усе в одному матеріалі
76

Які існують засоби захисту у надзвичайних ситуаціях

Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
22574

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21315

Oрганізація проведення інструктажів з питань охорони праці

Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
234142

Бланк Акта про нещасний випадок невиробничого характеру

Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
70410

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді