22 листопада відбудеться семінар «Охорона праці та пожежна безпека у закладах охорони здоров’я»

Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку (Експертус), журнали «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник спеціаліста з охорони праці» запрошують до участі у семінарі «Охорона праці та пожежна безпека у закладах охорони здоров’я», який відбудеться 22 листопада у Києві.

Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку (Експертус), журнал «Управління закладом охорони здоров’я» та «Довідник спеціаліста з охорони праці»  запрошують до участі у семінарі «Охорона праці та пожежна безпека у закладах охорони здоров’я», який відбудеться 22 листопада у Києві.

Недотримання вимог охорони праці та пожежної безпеки часто призводить до травматизму і каліцтва персоналу та накладення штрафів на керівників. Саме тому головні лікарі закладів охорони здоров’я та їхні заступники мають бути обізнані із загальними правилами щодо охорони праці та пожежної безпеки.

З семінару «Охорона праці та пожежна безпека у закладах охорони здоров’я»  Ви дізнаєтеся про те, як уберегти свій персонал та пацієнтів від нещасних випадків та успішно пройти акредитацію Вашого закладу.

Навчання проводять:

Микола Федоренко — головний державний інспектор з охорони праці територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Київській області та м. Києві.

Олександр Пількевич — експерт з питань охорони праці та пожежної безпеки, адвокат.

 У програмі:

Частина 1

  • Нормативно-правова база з питань охорони праці. Реєстр нормативно-правових актів з охорони праці. Європейський досвід.
  • Обов’язки з питань охорони праці керівника закладу охорони здоров’я (ЗОЗ). Питання охорони праці у колективному договорі. Установча документація з питань охорони праці ЗОЗ.
  • Керівник служби охорони праці. Функціональні обов’язки, кваліфікаційні вимоги та умови введення посади.
  • Роботи з підвищеною небезпекою. Організація проведення робіт з підвищеною небезпекою. Відповідальні особи. Документи дозвільного характеру. Допуск сторонніх підрядників на територію, що належить ЗОЗ. Наряд-допуск. Акт-допуск. Роботи на висоті. Вантажно-розвантажувальні роботи.
  • Загальноорганізаційна документація з питань охорони праці ЗОЗ. Посадові інструкції. Інструкції з охорони праці.
  • Організація інструктажів та навчання з питань охорони праці ЗОЗ.
  • Безпечна експлуатація виробничих будівель та споруд. Безпечний доступ у будівлях. Організація експлуатації внутрішньобудинкових інженерних мереж (енергопостачання, системи вентиляції, водозабезпечення та каналізації). Освітлення будівель.
  • Організація експлуатації транспортних засобів ЗОЗ.
  • Безпечна експлуатація засобів виробництва підвищеної небезпеки (кисневі балони). Перевірка технічного стану. Облік. Безпечне поводження зі шкідливими речовинами (кислотами, лугами, люмінесцентними лампами).
  • Нещасні випадки виробничого та невиробничого характеру. Порядок дій у аварійних та інших надзвичайних ситуаціях.

Частина 2

  • Загальні вимоги правил пожежної безпеки.
  • Протипожежні інструктажі. Ведення журналів реєстрації протипожежних інструктажів.
  • Вимоги щодо оформлення інструкцій про заходи протипожежної безпеки.
  • Первинні засоби пожежогасіння. Пожежні щити.
  • Функціонування установки пожежної сигналізації.
  • Протипожежне водопостачання. (Пожежні гідранти та пожежні крани закладу охорони здоров’я).
  • Шляхи евакуації. Плани евакуації.
  • Відповідальність за порушення правил протипожежної безпеки.

Для слухачів передбачено:

забезпечення навчально-методичним матеріалом;

надання необхідного канцелярського приладдя для нотаток;

обід та кава-паузи;

СЕРТИФІКАТИ про участь у семінарі.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ — 980 грн. (з ПДВ)

При оплаті до 27 жовтня передплатникам видань Видавничого дому Експертус знижка 5% — 931 грн. (з ПДВ).

Докладна інформація — у Департаменті освітніх програм Експертус

e-mail: seminar@Експертус.com.ua;  www.shop.Експертус.com.ua

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21321

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14364

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
645

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді