З 1 вересня 2014 року реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці та відомча реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, здійснюється Держгірпромнаглядом через центри надання адміністративних послуг.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05. 2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» з 1 вересня поточного року реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці та відомча реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, здійснюється Держгірпромнаглядом через центри надання адміністративних послуг, утворені при Київській міській держадміністрації, міських радах (їх виконавчих органах) населених пунктів, які є адміністративними центрами областей.
Також видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності здійснюється в дозвільних центрах, утворених відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», які є складовою частиною центрів надання адміністративних послуг.
Для надання організаційно-методичної допомоги адміністраторам центрів територіальні управління Держгірпромнагляду беруть участь у навчанні адміністраторів, яке організоване органом, що утворив зазначені центри.
Інформджерело — Держгірпромнагляд України
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.