Міністерство енергетики та вугільної промисловості України видало наказ від 20.08.2014 № 579 «Про затвердження Правил охорони праці під час оброблення і використання алюмінієвих і титанових сплавів».
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України видало наказ від 20.08.2014 № 579 «Про затвердження Правил охорони праці під час оброблення і використання алюмінієвих і титанових сплавів».
Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, діяльність яких пов’язана з обробленням і використанням алюмінієвих і титанових сплавів.
Правила встановлюють вимоги з охорони праці під час технологічних процесів оброблення алюмінієвих і титанових сплавів та під час їх використання і є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи, пов’язані з обробленням і використанням алюмінієвих і титанових сплавів.
Вважаються такими, що не застосовуються на території України, Правила техніки безпеки і виробничої санітарії при обробленні і використанні алюмінієвих і титанових сплавів, затверджені ЦК профспілки робітників суднобудування у 1966 році (НПАОП 28.5-1.07-66).
Наказ зареєстровано в Мін’юсті 08.09.2014 за № 1088/25865, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також завантажте готові зразки необхідних документів.
Як безпечно організувати роботу навантажувачів та яку документацію потрібно оформити? Детальніше про вимоги чинного законодавства до експлуатації навантажувачів розповідає експерт
Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті.
Перед початком роботи атракціонних комплексів потрібно впевнитись у справності обладнання та компетентності персоналу щодо попередження нещасних випадків. Стаття допоможе розібратися, як організувати монтаж, техогляд і безпечну експлуатацію атракціонів, які дозвільні документи оформити, зокрема під час воєнного стану, і як забезпечити безпеку відвідувачів
Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.