Спеціально для читачів журналу — покроковий алгоритм, який допоможе провести службове розслідування ДТП з автотранспортом підприємства та ексклюзивна публікація про розслідування та облік пожеж на підприємстві.
Читайте у вересневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 09/2014):
- покроковий алгоритм, який допоможе вам провести службове розслідування ДТП з автотранспортом підприємства. А під час проведення інструктажів з водіями стане у пригоді пам’ятка про порядок надання домедичної допомоги постраждалим під час ДТП
- ексклюзивну публікацію про розслідування та облік пожеж на підприємстві
- роз’яснення порядку присвоєння І групи з електробезпеки, а також Інструкцію для присвоєння І групи з електробезпеки. Корисним додатком стане пам’ятка про порядок надання домедичної допомоги постраждалим при ураженні електричним струмом та блискавкою
- посадову інструкцію начальника відділу охорони праці
- відповідь на запитання читачів щодо можливості заміни костюма сукняного з вогнезахисним просоченням на костюм з іншої тканини
- статтю щодо можливості проведення для сумісників та осіб за договорами підряду атестації робочих місць за умовами праці
- в рубриці «Працюємо з фондами» статтю про відшкодування Фондом витрат на поховання померлого від нещасного випадку на виробництві, яку доповнено прикладами оформлення необхідних документів та іншою довідковою інформацією.
Повний зміст журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 09/2014)>>>
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
Як правильно призначити відповідального за теплове господарство? Які вимоги до персоналу та що необхідно знати для безпечної експлуатації теплових установок і мереж? У статті розглянуто ключові аспекти, правила та рекомендації щодо організації теплового господарства на підприємстві.