Затверджено Правила охорони праці під час виробництва радіо- та електронної апаратури

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 20.08.2014 № 580 затвердило Правила охорони праці під час виробництва радіо- та електронної апаратури.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України  наказом від 20.08.2014 № 580 затвердило Правила охорони праці під час виробництва радіо- та електронної апаратури.

Ці Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність, пов’язану з виробництвом радіо- та електронної апаратури та встановлюють вимоги з охорони праці під час виробництва. Правила є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують такі роботи.

Вважаються такими, що не застосовуються на території України:

  • Загальні правила з техніки безпеки і промислової санітарії для підприємств і організацій електронної промисловості, затверджені постановою Президії ЦК профспілки робітників радіоелектронної промисловості від 21.12.1977 (протокол № 12) та наказом Міністерства електронної промисловості СРСР від 16.11.1978 (НПАОП 32.1-1.03-77);
  • Правила техніки безпеки і промислової санітарії у виробництві радіоелектронної апаратури, затверджені постановою Президії ЦК галузевої профспілки СРСР від 23.06.1982 року (протокол № 4) (НПАОП 32.1-1.07-82);
  • Правила техніки безпеки та виробничої санітарії у виробництві радіоелектронної апаратури, апаратури засобів зв’язку і приладів, затверджені постановою Президії ЦК профспілок робітників радіо- і електронної промисловості СРСР від 21.01.1976 (протокол № 56).

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 08.09.2014 за № 1089/25866, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
953

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64628

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді