Затверджено Правила охорони праці під час виробництва радіо- та електронної апаратури

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 20.08.2014 № 580 затвердило Правила охорони праці під час виробництва радіо- та електронної апаратури.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України  наказом від 20.08.2014 № 580 затвердило Правила охорони праці під час виробництва радіо- та електронної апаратури.

Ці Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність, пов’язану з виробництвом радіо- та електронної апаратури та встановлюють вимоги з охорони праці під час виробництва. Правила є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують такі роботи.

Вважаються такими, що не застосовуються на території України:

  • Загальні правила з техніки безпеки і промислової санітарії для підприємств і організацій електронної промисловості, затверджені постановою Президії ЦК профспілки робітників радіоелектронної промисловості від 21.12.1977 (протокол № 12) та наказом Міністерства електронної промисловості СРСР від 16.11.1978 (НПАОП 32.1-1.03-77);
  • Правила техніки безпеки і промислової санітарії у виробництві радіоелектронної апаратури, затверджені постановою Президії ЦК галузевої профспілки СРСР від 23.06.1982 року (протокол № 4) (НПАОП 32.1-1.07-82);
  • Правила техніки безпеки та виробничої санітарії у виробництві радіоелектронної апаратури, апаратури засобів зв’язку і приладів, затверджені постановою Президії ЦК профспілок робітників радіо- і електронної промисловості СРСР від 21.01.1976 (протокол № 56).

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 08.09.2014 за № 1089/25866, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21321

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14365

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
649

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді