У період з 06 по 12 жовтня 2014 року на підприємствах України смертельно травмовано 13 осіб
У період з 06 по 12 жовтня 2014 року на підприємствах України смертельно травмовано 13 осіб:
- 3 особи — на підприємствах Львівської області;
- 2 особи — на Донецької області;
- по 1 особі — на підприємствах Вінницької, Дніпропетровської, Київської,Полтавської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.
Випадки травмування сталися:
- в агропромисловому комплексі загинуло 3 особи;
- у вугільній промисловості, машинобудуванні та на підприємствах транспорту — по 2 особи;
- у будівництві, котлонагляді, металургії та в соціально-культурній сфері — по1 особі.
З початку жовтня на підприємствах України смертельно травмовано 17осіб . Така ж кількість працівників загинула і за аналогічний період 2013 року.
За дев’ять місяців 2014 року на підприємствах України смертельно травмовано 372 особи, за дев’ять місяців 2013 року – 387 осіб (зменшення на 15 випадків, або на 4%).
За даними оперативного обліку з початку року на підприємствах України смертельно травмовано 390 осіб, за аналогічний період 2013 року загинуло 404 особи (зменшення на 14 випадків або на 3%).
Внаслідок ведення бойових дій з початку жовтня загинуло 2 особи, з початку року — 47 осіб.
За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України
Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС) встановлюють основні організаційні й технічні вимоги до експлуатації електроустановок та електрообладнання споживачів і направлені на забезпечення надійної, безпечної та раціональної експлуатації електроустановок.
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
Перед початком будівельно-монтажних робіт на діючому підприємстві замовник і генпідрядник повинні оцінити ризики, визначити небезпечні зони та скласти акт-допуск. Хто відповідає за безпеку та які заходи необхідно виконати – читайте у статті
Які журнали з охорони праці повинні бути на підприємстві? Як правильно вести журнали з охорони праці? Де взяти бланки журналів з охорони праці та зразки журналів з охорони праці? Аби вам не довелося довго шукати відповіді на ці та інші запитання, ми зібрали всі журнали, розміщені на нашому порталі, в одній статті