Затверджено Інструкцію з реверсування вентиляційного струменя і перевірки дії реверсивних пристроїв вентиляційних установок

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 24.09.2014 № 660 затвердило Інструкцію з реверсування вентиляційного струменя і перевірки дії реверсивних пристроїв вентиляційних установок

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 24.09.2014 № 660 затвердило Інструкцію з реверсування вентиляційного струменя і перевірки дії реверсивних пристроїв вентиляційних установок.

Інструкція призначена для працівників підприємств вугільної промисловості України, на яких покладено виконання робіт з реверсування вентиляційного струменя в аварійних умовах і перевірки його ефективності.

Перевірка загальношахтного реверсивного режиму провітрювання проводиться за відсутності працівників, які виконують підземні роботи у шахті, крім тих працівників, що задіяні на роботах з реверсування вентиляційного струменя та на роботах, пов’язаних із життєзабезпеченням шахти.

План перевірки реверсивного режиму, перелік посадових осіб та працівників, які беруть участь в реверсуванні, погоджуються командиром воєнізованого гірничорятувального загону та затверджуються відповідальною посадовою особою шахти.

 Наказ зареєстровано в Мін’юсті 16.10.2014 за № 1285/26062.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
957

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64677

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді