Безпечна експлуатація резервних джерел електропостачання у листопадовому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014)

Читайте про організацію експлуатації резервних джерел електроживлення будівель загального призначення (автономних електростанцій напругою до 380 В), а також засобів сигналізації, пристроїв автоматики та телемеханіки засобів безпеки руху залізничного та авіаційного транспорту у листопадовому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014)

Разом із похолоданням зросло споживання електроенергії. Це, в свою чергу, може призвести до аварій та відключення електропостачання. У таких випадках в роботу вступають резервні джерела електропостачання та автономні електростанції.

 Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014) підготував статтю, у якій розглянуто нормативні вимоги до організації експлуатації резервних джерел електроживлення будівель загального призначення (автономних електростанцій напругою до 380 В), а також засобів сигналізації, пристроїв автоматики та телемеханіки засобів безпеки руху залізничного та авіаційного транспорту.

Читайте у листопадовому номері журналу № 11/2014 про:

  • умови праці водіїв автотранспорту;
  • атестацію робочих місць за умовами праці у закладах охорони здоров’я, яка має свої особливості, оскільки для окремих категорій працівників вона проводиться комісійно. Стаття з прикладами оформлення документів стане знахідкою для закладів охорони здоров’я, адже в ній зазначені усі робочі місця, для яких необхідно провести атестацію
  • листи міністерств щодо використання нової Гігієнічної класифікації праці;
  • варіант посадової інструкції головного механіка, який є відповідальною особою за засоби виробництва, які не є об’єктом енергетики;
  • можливість виправлення причини непрацездатності у листку непраце­здатності.

Разом із листопадовим номером журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» читачі, які передплатили видання на II півріччя 2014 цього року або весь 2014 рік, отримали корисний подарунок Журнал реєстрації приписів служби охорони праці на підприємстві. Нормативними актами не встановлено форми цього журналу, тож редакція розробила цю форму та надіслала запити до органів Держгірпромнагляду про можливість її використання. Таку форму можна застосовувати на підприємстві згідно з листами-відповідями від Держгірпромнагляду, які опубліковано у Довіднику № 09/2014.

Повний зміст журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014)>>>

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21325

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14365

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
651

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді