Інформація щодо реорганізації Держгірпромнагляду України

Реорганізацію територіальних органів Держгірпромнагляду буде розпочато після прийняття постанови Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію територіальних органів Держгірпромнагляду». На підставі цієї постанови Держгірпромнагляд видасть наказ про призначення голів комісій з реорганізації територіальних органів Держгірпромнагляду України

Відповідно до постанови КМУ від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.10.2014  № 1050-р «Про утворення комісій з реорганізації Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки» Держгірпромнагляд видав наказ від 05.11.2014  № 149 «Про утворення комісії з реорганізації Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки», яким затверджено персональний склад комісії та заходи з реорганізації Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.

На виконання затверджених заходів 06.11.2014 було попереджено працівників центрального апарату про наступне вивільнення та надано звітність по формі 4-ПН (Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці) до Печерського районного центру зайнятості в м. Києві.

Реорганізацію територіальних органів Держгірпромнагляду буде розпочато після прийняття постанови Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію територіальних органів Держгірпромнагляду». На підставі цієї постанови Держгірпромнагляд видасть наказ про призначення голів комісій з реорганізації територіальних органів Держгірпромнагляду України.

Службою підготовлено та надіслано на погодження Міненерговугілля проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств, установи до сфери управління Державної служби України з питань праці». На підставі цієї постанови державні підприємства та установа будуть передані до сфери управління Державної служби України з питань праці і розпочата процедура переукладання контрактів з керівниками підприємств.

Видано наказ від 17.11.2014 №151, яким надано доручення державним підприємствам та територіальним органам у Луганській і Донецькій областях змінити місцезнаходження, юридичні адреси та перемістити органи на територію підконтрольну українській владі. Територіальне управління Держгірпромнагляду у Луганській області зареєстроване у м. Лисичанськ, Територіальне управління в Донецькій області планує зареєструватись у м. Красноармійську.

Стосовно Центру Комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості м. Луганськ:

У зв’язку з тим, що місто Луганськ та теруправління, Луганський експертно-технічний центр, Центр Комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості Держгірпромнагляду тимчасово окуповано та «націоналізовано» майно цих органів представниками терористичного угрупування так званої Луганської Народної Республіки, Держгірпромнаглядом України спрямовано листи до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України та Фонду Державного майна України стосовно вжиття відповідних заходів та сприяння поверненню майна. На ці звернення Генпрокуратура та МВС повідомили про порушення кримінальних справ.

Разом з тим, доводимо до відома, що ДП «Центр Комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості» під час трагічних подій перебував лише у стадії утворення і державної реєстрації, масового набору працівників не відбулося, тому у трудових відносинах з ДП «Центр Комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості», працівники не перебувають.

За інформацію керівників теруправлінь у Луганській, Донецькій областях виявили бажання переїхати на територію підконтрольну українській владі і продовжити працювати 85 осіб з 300, згідно з штатним розписом в територіальному управлінні у Луганській області, та відповідно 385 осіб з 520 територіального управління у Донецькій області.

Щодо державних підприємств:

Згідно з наказом Держгірпромнагляду від 17.11.2014 № 151 «Про переміщення бюджетних установ, підприємств, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду» керівникам підприємств наказано провести реєстраційні заходи до 25.11.2014 та поінформувати Службу про вжиті заходи до 27.11.2014, тому Держгірпромнагляд не володіє реальною інформацією щодо працівників ДП Луганського і Донецького ЕТЦ, які виявили бажання переїхати на територію підконтрольну українській владі і продовжити працювати в переміщених державних підприємствах.

За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заходи безпеки під час роботи із сонячними панелями та батареями

Вимоги безпеки під час використання сонячних батарей – важливий аспект охорони праці. Про основні небезпеки під час роботи із сонячними панелями та батареями, рекомендації щодо поводження з сонячними панелями та особливості дотримання вимог пожежної безпеки читайте у статті.
18

Наказ про створення служби охорони праці

Під час створення на підприємстві служби охорони праці та призначення відповідальної особи за стан охорони праці вам знадобиться наказ про створення служби охорони праці. У статті ви знайдете приклад такого наказу та матимете змогу скачати його.
23680

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36706

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10544

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
32685

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді