Затверджено пропорції розподілу єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Пропорції єдиного внеску між фондами соціального страхування у 2014 році дають можливість забезпечити бездефіцитність бюджетів фондів з тимчасової втрати працездатності, від нещасного випадку на виробництві та на випадок безробіття

Встановлено такий розподіл єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування:

  • 2,5843% на випадок безробіття;
  • 5,2397% з тимчасовою втратою працездатності;
  • 3,8860% від нещасного випадку на виробництві;
  • 88,2900% на пенсійне страхування.

Зазначений розподіл відповідає редакції Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з урахуванням змін, внесених Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».

Пропорції єдиного внеску між фондами соціального страхування у 2014 році дають можливість забезпечити бездефіцитність бюджетів фондів з тимчасової втрати працездатності, від нещасного випадку на виробництві та на випадок безробіття.

Нагадаємо, що відповідно до законодавства право встановлювати розподіл єдиного внеску між фондами соціального страхування передано Кабінету Міністрів України.

Прес-служба Міністерства соціальної політики України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
609

Позаплановий інструктаж з охорони праці

В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
96939

Помилки в охороні праці: людський чинник

Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.
345

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді