Пропорції єдиного внеску між фондами соціального страхування у 2014 році дають можливість забезпечити бездефіцитність бюджетів фондів з тимчасової втрати працездатності, від нещасного випадку на виробництві та на випадок безробіття
Встановлено такий розподіл єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування:
- 2,5843% на випадок безробіття;
- 5,2397% з тимчасовою втратою працездатності;
- 3,8860% від нещасного випадку на виробництві;
- 88,2900% на пенсійне страхування.
Зазначений розподіл відповідає редакції Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з урахуванням змін, внесених Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».
Пропорції єдиного внеску між фондами соціального страхування у 2014 році дають можливість забезпечити бездефіцитність бюджетів фондів з тимчасової втрати працездатності, від нещасного випадку на виробництві та на випадок безробіття.
Нагадаємо, що відповідно до законодавства право встановлювати розподіл єдиного внеску між фондами соціального страхування передано Кабінету Міністрів України.
Прес-служба Міністерства соціальної політики України
Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.