Міністерство освіти і науки України (МОН) оприлюднило наказ «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах» від 06.01.2015 № 2
Міністерство освіти і науки України (МОН) оприлюднило наказ «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах» від 06.01.2015 № 2.
З метою здійснення заходів безпеки у місцях перебування дітей та студентської молоді в навчальних закладах МОН наказує керівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів постійно проводити роз’яснювальну роботу з учнями, студентами, працівниками навчальних закладів та батьківською громадськістю щодо правил поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів за участю співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів, учасників бойових дій у зоні АТО, волонтерів.
Також МОН зобов’язує розробити та розповсюдити пам’ятку із правил поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами тощо.
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.