Скорочено термін розгляду заяв автоперевізників на отримання ліцензій

Діє цифровий інструмент, який максимально спрощує процедуру подання документів і управління ліцензійними справами.

Як перетинати кордон водіям призовного віку під час воєнного стану

Коли проводити медогляди водіїв транспортних засобів

Строк розгляду заяв на отримання ліцензій завдяки ІТ-рішенню «ШЛЯХ» скоротився з одного-трьох місяців до одного-п’яти днів. Про це повідомляє Мінінфраструктури.

Три місяці тому Державна служба України з безпеки на транспорті (ДСБТ) запустила новий цифровий інструмент — сервіс «Ліцензування» Системи «ШЛЯХ». Він максимально спрощує процедуру подання документів і управління ліцензійними справами.

Мінінфраструктури закликає перевізників подавати заяви особисто, без посередників. Тепер процес отримання ліцензії став максимально зручним, швидким і без корупційних ризиків.

Ліцензію на період дії правового режиму воєнного стану в Україні можна отримати за такими видами робіт:

  • внутрішні перевезення пасажирів автобусами;
  • внутрішні перевезення небезпечних вантажів і небезпечних відходів вантажними автомобілями;
  • міжнародні перевезення пасажирів автобусами;
  • міжнародні перевезення небезпечних вантажів і небезпечних відходів вантажними автомобілями;
  • міжнародні перевезення вантажів вантажними автомобілями, крім перевезення небезпечних вантажів і небезпечних відходів.

Детальна інформація, як подати документи на отримання ліцензії на період дії воєнного стану або повідомлення про зміну даних, — в інструкції.

Джерело: Мінінфраструктури

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 40% електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
113515

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8577

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1460

Охорона праці молодих працівників

Хто такі «молодий працівник», «молодий спеціаліст» та «молодий громадянин»? Як працевлаштувати їх правильно та без ризиків? Які особливі вимоги до охорони праці молодих співробітників? Відповіді – у статті.
2873

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді