Скорочено термін розгляду заяв автоперевізників на отримання ліцензій

Діє цифровий інструмент, який максимально спрощує процедуру подання документів і управління ліцензійними справами.

Як перетинати кордон водіям призовного віку під час воєнного стану

Коли проводити медогляди водіїв транспортних засобів

Строк розгляду заяв на отримання ліцензій завдяки ІТ-рішенню «ШЛЯХ» скоротився з одного-трьох місяців до одного-п’яти днів. Про це повідомляє Мінінфраструктури.

Три місяці тому Державна служба України з безпеки на транспорті (ДСБТ) запустила новий цифровий інструмент — сервіс «Ліцензування» Системи «ШЛЯХ». Він максимально спрощує процедуру подання документів і управління ліцензійними справами.

Мінінфраструктури закликає перевізників подавати заяви особисто, без посередників. Тепер процес отримання ліцензії став максимально зручним, швидким і без корупційних ризиків.

Ліцензію на період дії правового режиму воєнного стану в Україні можна отримати за такими видами робіт:

  • внутрішні перевезення пасажирів автобусами;
  • внутрішні перевезення небезпечних вантажів і небезпечних відходів вантажними автомобілями;
  • міжнародні перевезення пасажирів автобусами;
  • міжнародні перевезення небезпечних вантажів і небезпечних відходів вантажними автомобілями;
  • міжнародні перевезення вантажів вантажними автомобілями, крім перевезення небезпечних вантажів і небезпечних відходів.

Детальна інформація, як подати документи на отримання ліцензії на період дії воєнного стану або повідомлення про зміну даних, — в інструкції.

Джерело: Мінінфраструктури

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 40% електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21315

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14362

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
642

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді