Змінено правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення

Дозволи на міжнародні автомобільні перевезення будуть видавати за спрощеними правилами

Змінено правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення

Нормативні вимоги до перевезення небезпечного вантажу

З огляду на закриття транзиту територією білорусі та росії, а також збільшення кількості перевезень, Мінінфраструктури спростило правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення.

Із 4 квітня 2022 року:

  • строк дій електронної заявки на отримання дозволів подовжений із 7 до 10 днів;
  • збільшено:
    • до 5 дозволів усіх видів Республіки Польща на один транспортний засіб із квітня по травень;
    • до 2 дозволів усіх видів Чеської Республіки на один місяць на транспортний засіб (ТЗ) із повною масою до 10 т;
  • до моменту прийняття рішення Румунією щодо транзитного проїзду її територією без дозволів прийнято рішення оформлювати дозволи ОЧЕС тим автомобільним перевізникам, які виконують перевезення до Грузії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану на ТЗ екологічного стандарту Євро-3 та вище;
  • зняті обмеження на поїздки територією Сербії для ТЗ, вага яких не перевищує 10 т.

Змінено правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення Чи звільняти працівника, який отримав статус біженця

Станом на 4 квітня Мінінфраструктури домовилось про скасування двосторонніх і транзитних дозволів на перевезення територією Болгарії, Угорщини, Італії, Данії, Латвії, Естонії, Литви, Грузії, Туреччини, Словаччини.

Працює механізм бездозвільного проїзду усім гуманітарним вантажам з Молдовою, Румунією, Словенією, Австрією, Чехією, Польщею, Німеччиною, Нідерландами та Литвою.

Джерело: Урядовий портал

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 50% на пів року наш електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36590

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10103

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
31746

Інструктажі з пожежної безпеки: види, порядок проведення

Інструктажі з питань пожежної безпеки — один із найбільш ефективних заходів забезпечення пожежної безпеки на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся про види протипожежних інструктажів, періодичність проведення інструктажів з пожежної безпеки та перевірку набутих знань.
162927

Правила безпеки праці під час виконання робіт у колійному господарстві

У зв'язку з тим, що робота працівників колійного господарства пов'язана з рухом поїздів і маневровою роботою, вона вимагає ретельного виконання правил і технологічних процесів кожного виду робіт.
52

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді