Змінено правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення

Дозволи на міжнародні автомобільні перевезення будуть видавати за спрощеними правилами

Змінено правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення

Нормативні вимоги до перевезення небезпечного вантажу

З огляду на закриття транзиту територією білорусі та росії, а також збільшення кількості перевезень, Мінінфраструктури спростило правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення.

Із 4 квітня 2022 року:

  • строк дій електронної заявки на отримання дозволів подовжений із 7 до 10 днів;
  • збільшено:
    • до 5 дозволів усіх видів Республіки Польща на один транспортний засіб із квітня по травень;
    • до 2 дозволів усіх видів Чеської Республіки на один місяць на транспортний засіб (ТЗ) із повною масою до 10 т;
  • до моменту прийняття рішення Румунією щодо транзитного проїзду її територією без дозволів прийнято рішення оформлювати дозволи ОЧЕС тим автомобільним перевізникам, які виконують перевезення до Грузії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану на ТЗ екологічного стандарту Євро-3 та вище;
  • зняті обмеження на поїздки територією Сербії для ТЗ, вага яких не перевищує 10 т.

Змінено правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення Чи звільняти працівника, який отримав статус біженця

Станом на 4 квітня Мінінфраструктури домовилось про скасування двосторонніх і транзитних дозволів на перевезення територією Болгарії, Угорщини, Італії, Данії, Латвії, Естонії, Литви, Грузії, Туреччини, Словаччини.

Працює механізм бездозвільного проїзду усім гуманітарним вантажам з Молдовою, Румунією, Словенією, Австрією, Чехією, Польщею, Німеччиною, Нідерландами та Литвою.

Джерело: Урядовий портал

Любі читачі, команда Експертус Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 50% на пів року наш електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
33

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
14227

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22149

Завдання та обов'язки служби охорони праці підприємства

Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
57247

Призначення відповідального за теплове господарство

Як правильно призначити відповідального за теплове господарство? Які вимоги до персоналу та що необхідно знати для безпечної експлуатації теплових установок і мереж? У статті розглянуто ключові аспекти, правила та рекомендації щодо організації теплового господарства на підприємстві.
170

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді