Міністерство охорони здоров'я України дозволило до завершення воєнного стану допускати до роботи працівників без профілактичних щеплень проти COVID-19
МОЗ оприлюднило наказ «Про зупинення дії наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04 жовтня 2021 року № 2153» від 25.02.2022 № 380. Відповідне рішення діятиме до завершення воєнного стану.
Документ дозволяє до завершення воєнного стану допускати до роботи працівників без профілактичних щеплень проти COVID-19. Наказ набрав чинності з 01.03.2022 р.
Як організувати роботу працівників і підприємств під час воєнного стану
Нагадаємо, що керівники закладів, вказаних у наказі МОЗ «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням» від 04.10.2021 № 2153, мали відсторонити від роботи без збереження зарплати працівників, які відмовляються або ухиляються від проведення обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19.
Для надання будь-якої відпустки необхідно видати наказ на відпустку. У статті наводимо два варіанти оформлення наказу на щорічну основну відпустку. Оберіть форму документа, який підходить саме вам.
Про особливості роботи з локальними документами підприємства, зокрема, як правильно вносити зміни до локальних нормативних актів з охорони праці, — дізнайтеся зі статті
Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
У статті ви знайдете зразок наказу про запровадження температурного скринінгу на підприємстві
Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.