МОЗ зупинило дію наказу про обов’язкову вакцинацію

Міністерство охорони здоров'я України дозволило до завершення воєнного стану допускати до роботи працівників без профілактичних щеплень проти COVID-19
МОЗ зупинило дію наказу про обов’язкову вакцинацію

МОЗ оприлюднило наказ «Про зупинення дії наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04 жовтня 2021 року № 2153» від 25.02.2022 № 380. Відповідне рішення діятиме до завершення воєнного стану.

Документ дозволяє до завершення воєнного стану допускати до роботи працівників без профілактичних щеплень проти COVID-19. Наказ набрав чинності з 01.03.2022 р.

Як організувати роботу працівників і підприємств під час воєнного стану

Нагадаємо, що керівники закладів, вказаних у наказі МОЗ «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням» від 04.10.2021 № 2153, мали відсторонити від роботи без збереження зарплати працівників, які відмовляються або ухиляються від проведення обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7598

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86396

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58910

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді