Уряд збільшив щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві

Щомісячні страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань та їх родин, які фінансує Фонд соціального страхування України, зростуть на 14%.

Уряд збільшив щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві

Попри умови воєнного стану фахівці ФСС вже почали проведення перерахунку, після завершення якого середній розмір щомісячної страхової виплати збільшиться на 647 грн.

Як розслідувати нещасні випадки на виробництві в умовах воєнного стану

Рішення про проведення перерахунку Кабмін затвердив 5 березня 2022 року. Прийнятий проєкт постанови Мінсоцполітики розробило на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV.

Підвищені виплати за березень потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримають у квітні. Нагадаємо, фінансування таких виплат ФСС здійснює в наступному місяці за попередній.

4 березня 2022 р. ФСС спрямував майже 500 млн грн на страхові виплати потерпілим на виробництві та їхнім родинам.

Джерело: ФСС

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді