Перенесення робочих днів у березні

Перший місяць весни принесе одні «довгі» вихідні
Перенесення робочих днів у березні

У березні українці матимуть 9 днів для відпочинку. Вісім з них — це вихідні, а додатковий неробочий день припадає на 8 березня.

Інфостенд: Святкові та неробочі дні, перенесення вихідних і робочих днів у 2022 році

Міжнародний жіночий день відзначатимуть у вівторок, тож робочий день у понеділок 7 березня буде перенесено на суботу (12 березня).

Відповідний графік перенесення робочих днів Кабмін затвердив ще минулоріч. «Довгі» вихідні рекомендовано запровадити керівникам підприємств, установ та організацій для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю.

Зауважимо, робочий день 12 березня слід скоротити на одну годину як такий, що відпрацьовується за передсвятковий день. А залучати працівників до роботи у вихідні та святкові дні можна лише з дотриманням вимог законодавства.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді