Як скласти план роботи СОП на IV квартал?

Для ефективного планування найкраще скористатися готовим зразком, який розробили експерти

Як скласти план роботи СОП на IV квартал?

Скачати план роботи СОП на ІV квартал (зразок)

Служба охорони праці підприємства має працювати згідно із затвердженим роботодавцем планом роботи та графіками обстежень. Про це свідчить п. 5.1 Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 15.11.2004 № 255.

Планування — це не одноразова подія, а постійний процес, який заздалегідь оцінює обставини, що змінюються, та постійно виявляє ризики щодо працівників і системи управління охороною праці на підприємстві» (відповідно до міжнародного стандарту ISO 45001:2018 «Системи управління професійною безпекою та здоров’ям. Вимоги та настанови до застосування»).

Як скласти план роботи СОП на IV квартал?
Зразок для скачуванняна IV квартал 2021 року
Заплановані заходи, посилання на нормативні документи та співпраця зі структурними підрозділами

Таким чином, СОП має постійно розробляти та оновлювати графік своєї діяльності. Найпростіше це зробити, якщо мати готовий, розроблений експертом план. Його легко можна розбити на місяці та тижні, щоб адаптувати до робочого графіка. Пріоритети ж можна розставити згідно зі специфікою вашої сфери діяльності та функціональними обов’язками.

Необхідність та актуальність заходів з охорони праці потрібно обговорювати з головними спеціалістами — головним інженером, механіком, енергетиком, технологом та ін. Так можна за потреби скоректувати план.

Більше корисних статей та зразків ви знайдете у новому дев'ятому номері Довідника спеціаліста з охорони праці.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також завантажуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
123051

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Накази з охорони праці на підприємстві: види, оформлення, строки та порядок зберігання

Загальна інформація про накази з охорони праці на підприємстві, нормативне регулювання та види наказів. Скільки потрібно зберігати накази з охорони праці на підприємстві?
97955

Як розробити Програму стажування водіїв

Програма стажування водіїв допоможе організувати на підприємстві стажування водіїв колісних транспортних засобів. У статті — зразок для скачування, який ви легко можете адаптувати до умов вашого підприємства
3596

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді