Діє новий Техрегламент засобів індивідуального захисту

Набув чинності новий Техрегламент засобів індивідуального захисту

30.08.2021 набув чинності Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений урядовою постановою від серпня 2019 року. Зміни стосуватимуться роботи виробників, імпортерів та розповсюджувачів ЗІЗ.

Засоби індивідуального захисту: як обрати та використовувати

Документ покликаний адаптувати національне законодавство до європейського, аби усунути технічні бар’єри в торгівлі та спростити доступ вітчизняним засобам індивідуального захисту на світовий та європейський ринки.

Набув чинності новий Техрегламент засобів індивідуального захисту Скачайте наказ про забезпечення засобами індивідуального захисту працівників певних категорій

Новий Технічний регламент визначає обов’язки виробників, уповноважених представників, імпортерів та розповсюджувачів засобів індивідуального захисту. Також тут прописано спеціальні вимоги до призначених органів з оцінки відповідності та процедури оцінювання відповідності

Наприклад, імпортери зобов'язані перевірити всю документацію від виробника, зазначити на засобах індивідуального захисту контактну інформацію та, за потреби, забезпечити переклад цих даних державною мовою.

Техрегламент також передбачає, що інформація для ідентифікації суб'єктів господарювання, які постачають та отримують ЗІЗ, має зберігатися щонайменше 10 років.

Набув чинності новий Техрегламент засобів індивідуального захисту Як вести журнал обліку та зберігання засобів захисту

Набуття чинності новим Техрегламентом не вплине на експлуатацію тих засобів індивідуального захисту, які вже були введені в обіг до 30 серпня поточного року.

Джерело: Управління Держпраці у Житомирській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Засоби індивідуального захисту шкіри

Засоби індивідуального захисту — це спорядження або пристосування, які допомагають користувачу захиститися від однієї або декількох небезпек для життя та здоров’я. У статті розповімо детальніше про засоби індивідуального захисту шкіри та про особливості їхнього використання.
18531

Засоби індивідуального захисту рук

Щоб захистити шкіру рук від впливу шкідливих чинників на виробництві, потрібно використовувати спеціальні засоби індивідуального захисту для рук. У статті з’ясуємо, які види ЗІЗ рук передбачені у чинному на сьогодні законодавстві
3299

Як запобігти отруєнню пестицидами

Якщо не дотримуватися певних вимог при роботі з пестицидами, отруєння ними неминуче. Пестициди можуть потрапляти в організм людини не тільки через дихальні шляхи, а й через шкіру, слизові оболонки очей, через травний канал. Як запобігти отруєнню пестицидами — розповідає експерт
3077

Як правильно доглядати за спецодягом

Підприємство, промислова діяльність якого супроводжується небезпечними або шкідливими умовами праці чи пов'язана із використанням забруднювальних матеріалів, повинно видати працівникам засоби індивідуального захисту, зокрема спеціальний захисний одяг та взуття. У статті розглянемо основні правила догляду за спецодягом, які допоможуть зберегти його захисні властивості протягом тривалого часу.
5910

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді