Режим надзвичайної ситуації та карантин до жовтня

Попри те, що епідситуація сьогодні повністю контрольована, Кабмін вирішив продовжити карантин

Режим надзвичайної ситуації та карантин до жовтня

Кабінет Міністрів України продовжив адаптивний карантин до 1 жовтня. До цього часу триватиме і режим надзвичайної ситуації.

Як організувати офісний простір під час карантину

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, що наразі фахівці починають фіксувати перші негативні тенденції щодо зростання кількості госпіталізацій і важких хворих на коронавірус. Втім, поточну епідемічну ситуацію очільник уряду назвав повністю контрольованою.

Наразі Міністерство охорони здоров'я готує лікарні до прийому хворих. За даними МОЗ, кількість ліжок з підведеним киснем становить майже 100%. Також Кабмін закупив 15 тисяч кисневих концентраторів для амбулаторного лікування українців.

Водночас Денис Шмигаль наголосив на тому, що темпи вакцинації планують прискорювати. Прем'єр додав, що вакцин вистачає, аби кожен охочий міг зробити щеплення. Поставки відбуваються як за рахунок державного бюджету, так і як допомога від міжнародних партнерів.

Режим надзвичайної ситуації та карантин до жовтняСкачайте інструкцію з безпеки життєдіяльності під час карантину

Зауважимо, раніше в уряді розглядали можливість надати пільги тим підприємствам, працівники яких вже повністю вакцинувалися від коронавірусу.

Джерело: Кабінет Міністрів України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66192

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40310

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді