Любі читачі, вітаємо Вас із професійним святом — Днем охорони праці!
Дякуємо за наполегливість, із якою Ви у цей непростий час обстоюєте кожну норму охорони праці і дбаєте про безпеку працівників. Завдяки вам чиїсь татусі й матусі, чоловіки і дружини та інші близькі люди повертаються додому живими і здоровими та почуваються захищеними.
Бажаємо хороших умов для успішної роботи, шанобливого ставлення та гідної заробітної плати! Нехай Вам працюється легко, а після роботи не бракує часу, сил та коштів на повноцінне щасливе життя.
Всього найкращого!
До Всесвітнього дня охорони праці статті з Експертуса Вам у поміч:
Готуємося до Дня охорони праці: які документи оформитиГотові завдання до Дня охорони праці
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець