З Днем охорони праці!

З Днем ОП

Любі читачі, вітаємо Вас із професійним святом — Днем охорони праці!

Дякуємо за наполегливість, із якою Ви у цей непростий час обстоюєте кожну норму охорони праці і дбаєте про безпеку працівників. Завдяки вам чиїсь татусі й матусі, чоловіки і дружини та інші близькі люди повертаються додому живими і здоровими та почуваються захищеними.

Бажаємо хороших умов для успішної роботи, шанобливого ставлення та гідної заробітної плати! Нехай Вам працюється легко, а після роботи не бракує часу, сил та коштів на повноцінне щасливе життя.

Всього найкращого!

До Всесвітнього дня охорони праці статті з Експертуса Вам у поміч:

Готуємося до Дня охорони праці: які документи оформити

Готові завдання до Дня охорони праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11825

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
39

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
46895

Як розробити Положення про службу охорони праці

У статті наведено примірне Положення про службу охорони праці. За потреби ви можете скачати Положення про службу охорони праці підприємства та адаптувати його до умов вашого підприємства.
39178

Посада інженера з охорони праці

Законодавство зобов’язує роботодавців, незалежно від форми власності організації, забезпечити своїм працівникам безпечні умови праці. Інженер з охорони праці — особа, яка відповідає за безпеку праці на підприємстві. Які вимоги до інженера з охорони праці існують? Що він повинен знати, які обов’язки виконувати? Про це читайте у нашій статті.
66857

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді