Страхові виплати потерпілим від нещасного випадку збільшено

Відповідне рішення ухвалив Уряд. Збільшені виплати можна буде отримати у квітні

Страхові виплати потерпілим від нещасного випадку збільшено

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого.

Як діяти, якщо на підприємстві стався нещасний випадок

Документ передбачає, що з 1 березня 2021 року перерахування сум щомісячних страхових виплат проводиться із застосуванням коефіцієнта 1,11. В середньому виплати буде збільшено на 437,5 грн (із 3 976,8 грн до 4 414,3 грн). Збільшення щомісячних страхових виплат вплине більш ніж на 200 тисяч осіб. У Фонді соціального страхування України для реалізації постанови передбачено 789 млн грн.

Підвищені виплати за березень потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримають у квітні (ФССУ здійснює фінансування таких виплат у наступному місяці за попередній).

Джерело: Фонд соціального страхування

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Склад автомобільної аптечки

Правильно укомплектована автомобільна аптечка може врятувати чиєсь життя. У статті розповідаємо, які види автомобільних аптечок існують, яким має бути вміст аптечки для транспортних засобів, де її зберігати та яка відповідальність за відсутність аптечки.
64455

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5309

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
67176

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40407

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді