Зеленський підписав закон про штрафи за порушення маскового режиму

Попередьте працівників, що за неправильно одягнену маску теж каратимуть грошима.

Зеленський підписав закон про штрафи за порушення маскового режиму

❗️ Карантинні заходи на період дії карантину вихідного дня

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який ВРУ ухвалила 06.11.2020 року.

Документ доповнює статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення частиною другою, яка передбачає штраф від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 — 225 грн) за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без надягнутих ЗІЗ, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот.

Контролювати виконання протиепідемічних заходів та накладати штрафи зможуть працівники поліції, епідконтролю і представники органів місцевого самоврядування.

Закон набере чинності вже 21.11.2020 року.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7701

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86396

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58912

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді