Попередьте працівників, що за неправильно одягнену маску теж каратимуть грошима.
❗️ Карантинні заходи на період дії карантину вихідного дня
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який ВРУ ухвалила 06.11.2020 року.
Документ доповнює статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення частиною другою, яка передбачає штраф від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 — 225 грн) за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без надягнутих ЗІЗ, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот.
Контролювати виконання протиепідемічних заходів та накладати штрафи зможуть працівники поліції, епідконтролю і представники органів місцевого самоврядування.
Закон набере чинності вже 21.11.2020 року.
Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець