Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2020 року

Майже 60% нещасних випадків зі смертельним наслідком сталися з організаційних причини. Така статистика — привід для фахівців з охорони праці ще раз проаналізували свою роботу, а працівникам збагнули, як важливо дотримуватися правил охорони праці.

Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2020 року

Державна служба України з питань праці оприлюднила на своєму офіційному сайті інфографіку щодо стану виробничого травматизму за І півріччя 2020 року.

Серед причин нещасних випадків зі смертельним наслідком переважають (58, 7%) організаційні. Тобто, працівники нехтують вимогами інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій, порушують правила безпеки та технологічного процесу. Друге місце в антирейтингу (26,4%) посідають психофізичні, техногенні, природні, екологічні та соціальні причини. На третьому місці — технічні (14,9%).

Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2020 рокуЗагалом у червні від початку 2020 року стан виробничого травматизму різко зріс. За перше півріччя поточного року на підприємствах і в організаціях виробничі травми отримали 2298 особи, зокрема 208 — смертельні.

Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2020 року

Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2020 року

Нагадуємо, що наразі додаткову небезпеку становить гостра респіраторна хвороба COVID-19. Для деяких категорій працівників вона входить до переліку професійних захворювань. Бережіть себе та своїх працівників, а редакція журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» допоможе створити безпечні умов праці в будь-якій ситуації.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
111392

Охорона праці під час воєнного стану

В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час. Про особливості охорони праці під час воєнного стану розповідаємо у статті.
16755

Аудит охорони праці

Аудит роботи суб’єкта господарювання проводиться за декількома напрямами, зокрема, оцінюється наявність і повнота документації, стан обладнання і робіт та інше. Дізнайтеся, як провести внутрішній аудит охорони праці.
22850

Зразок відповіді на припис інспектора праці

За результатами інспекційного відвідування інспектор складе акт, а якщо виявить порушення законодавства про працю — припис про їх усунення. Як надати відповідь на припис про усунення порушень інспектора праці? Скористайтеся підготовленим нашим експертом зразком відповіді як орієнтиром.
30515

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді