Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» виконує функції національного органу стандартизації в Україні та своїми наказами визначає набрання чинності нових національних стандартів, зокрема і з охорони праці. Для зручності користувачів у рубриці «Накази» редакція системи створила окрему підрубрику ДП «УкрНДНЦ», де можна знайти повні тексти наказів
Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» виконує функції національного органу стандартизації в Україні та своїми наказами визначає набрання чинності нових національних стандартів, зокрема і з охорони праці.
Для зручності користувачів у рубриці «Накази» редакція системи створила окрему підрубрику ДП «УкрНДНЦ», де можна знайти повні тексти наказів. Наразі в підрубриці 38 документів, які можна зберегти або ж роздрукувати безпосередньо з системи.
Ви ще не є користувачем Експертус Охорона праці?
Більше про можливості системи можна прочитати в розділі «Наші видання».
Якщо зацікавились — спробуйте систему безоплатно. Для цього увійдіть на сайт системи, зареєструйтеся, натисніть «Спробувати» поряд з обраною системою. Ви зможете користуватися Експертус Охорона праці протягом 3-х днів безкоштовно.
Бажаєте замовити повний доступ до системи? Це можна зробити онлайн або у видавництві: 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback), peredplata@Експертус.com.ua.
Діяльність більшості працівників сучасних професій у виробничій сфері пов’язана з використанням комп’ютерної техніки. Скачайте інструкцію з охорони праці при роботі на ПК та ознайомте з нею працівників. За потреби адаптуйте інструкцію до умов вашого підприємства.
Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов'язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
Зменшення впливу шуму та вібрації на працівників до допустимих величин є однією з умов покращення їхньої виробничої діяльності та засобом запобігання професійним хворобам. Якщо зменшити рівень шуму та вібрації не вдається, подбайте про засоби індивідуального захисту від шуму і вібрації.
Ознайомтеся з правилами оформлення та зберігання журналу реєстрації нарядів-допусків на виконання вогневих робіт