До деяких актів Кабінету Міністрів України пропонують внести зміни

Відповідний проєкт постанови Державна служба України з питань праці оприлюднила на своєму сайті.

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» (далі — проєкт акта) розроблений з метою привести у відповідність деяких актів Кабінету Міністрів України до постанов Кабінету Міністрів України:

  • від 2 вересня 2019 № 829 «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади»;
  • від 11 вересня 2019 № 838 «Питання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства»;
  • від 20 жовтня 2019 № 879 «Про внесення змін до схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України»;
  • від 04 грудня 2019 № 1072 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції»;
  • уточнення повноважень Держпраці та виправлення технічних описок у Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 № 823.

Скачуйте інструкції з охорони праці та пожежної безпеки

Пропозиції та зауваження до цього проєкту акта приймають за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: [email protected]; факс/тел.: (044) 289-71-49.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1‑ПВ

Один раз на два роки юридичні особи зобов’язані звітувати про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ. Актуальний бланк ви можете скачати у статті.
44605

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8802

Протокол засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці

Результат перевірки знань з питань охорони праці працівників, яких допускають до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та робіт, де є потреба у професійному доборі, оформлюють протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. Встигніть скачати чинний документ.
37567

Покажчик НПАОП

Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці. Для зручності використовуйте сервіс для роботи.
110158

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді