До деяких актів Кабінету Міністрів України пропонують внести зміни

Відповідний проєкт постанови Державна служба України з питань праці оприлюднила на своєму сайті.

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» (далі — проєкт акта) розроблений з метою привести у відповідність деяких актів Кабінету Міністрів України до постанов Кабінету Міністрів України:

  • від 2 вересня 2019 № 829 «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади»;
  • від 11 вересня 2019 № 838 «Питання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства»;
  • від 20 жовтня 2019 № 879 «Про внесення змін до схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України»;
  • від 04 грудня 2019 № 1072 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції»;
  • уточнення повноважень Держпраці та виправлення технічних описок у Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 № 823.

Скачуйте інструкції з охорони праці та пожежної безпеки

Пропозиції та зауваження до цього проєкту акта приймають за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: [email protected]; факс/тел.: (044) 289-71-49.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40080

Накази з охорони праці на підприємстві: види, оформлення, строки та порядок зберігання

Загальна інформація про накази з охорони праці на підприємстві, нормативне регулювання та види наказів. Скільки потрібно зберігати накази з охорони праці на підприємстві?
97880

Як розробити Програму стажування водіїв

Програма стажування водіїв допоможе організувати на підприємстві стажування водіїв колісних транспортних засобів. У статті — зразок для скачування, який ви легко можете адаптувати до умов вашого підприємства
3557

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді