Новий розділ «Малюнки-тести перевірки знань» в системі «Експертус Охорона праці»

З 25 липня усі користувачі системи «Експертус Охорона праці» мають доступ до нового розділу — «Малюнки-тести перевірки знань з охорони праці»

З 25 липня усі користувачі системи «Експертус Охорона праці» мають доступ до нового розділу — «Малюнки-тести перевірки знань з охорони праці».

Тести з охорони праці онлайн 

Користувачам системи надано доступ до 14-ти малюнків, що являють собою тести перевірки знань з охорони праці художника Юлія Судака. Кожен малюнок присвячено певному виду робіт, при виконанні яких допущено порушення нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Користувачі можуть зберегти на комп’ютер файл з відповідями, що додається до кожного малюнка.

Малюнки можна використовувати як для особистої перевірки знань, так і для проведення тестування на підприємстві чи організації.

Скористатися безоплатним ДЕМО-ДОСТУПом та переглянути малюнки можна на сайті системи.

Для отримання доступу необхідно зайти на сайт, зареєструватися, натиснути кнопку «Спробувати» і отримати доступ на користування системою протягом 3-х днів безкоштовно.

Бажаєте замовити повний доступ до системи за обраним тарифом? Це можна зробити онлайн або в редакції: 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback), peredplata@Експертус.com.ua

                                                                                                  

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7595

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
309

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4824

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25323

Забезпечуємо безпеку дорожнього руху на підприємстві

Для того, щоб забезпечити безпеку праці персоналу на автопідприємстві, потрібно належним чином організувати рух транспортних засобів і пішоходів територією та у виробничих приміщеннях підприємства. Яким має бути алгоритм дій роботодавця — розповідає експерт.
27634

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді