Оприлюднено проект Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення»

Держпраці розробила та розмістила для обговорення нову редакцію проекту Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення».

Проект Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» (нова редакція) (далі — законопроект) розроблений Держпраці на виконання:

  • статей 419–425 Глави 21 «Співробітництво у сфері зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей»;
  • Розділу V «Економічне і галузеве співробітництво»;
  • Додатку XL до Глави 21 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони;
  • пункту 23 орієнтовного плану законопроектних робіт на 2018 рік, затвердженого розпорядженням КМУ від 17.10.2018 № 754-р.

Яка роль у розслідуванні нещасного випадку членів сім’ї потерпілого

Мета законопроекту — врегулювати правові відносини, які виникають у процесі поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, що спрямоване на охорону життя та здоров’я людини, забезпечення національної безпеки, громадського порядку та охорони довкілля, та імплементувати Директиву 28/2014/ЄС в національне законодавство у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення.

Пропозиції та зауваження до законопроекту приймають протягом місяця з дня оприлюднення за такою адресою: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, Державна служба України з питань праці, e-mail: [email protected], (044) 248-74-57.

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Новий Покажчик НПАОП

Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні у 2024 році нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці.
95805

Відповідь на припис пожежників

Завантажте зразок відповіді на припис Державної служби України з надзвичайних ситуацій про усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної безпеки.
7028

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1799

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді