Оприлюднено проект постанови Кабміну «Про внесення змін до положення про порядок надання гірничих відводів»

Держпраці розмістила для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до положення про порядок надання гірничих відводів».

Метою прийняття проекту акта є регламентація здійснення державного гірничого нагляду та актуалізація переліку питань, які включено до заходів державного гірничого нагляду.

Проект акта спрямований на вдосконалення системи державного нагляду за додержанням суб’єктами господарювання гірничого законодавства та законодавства про надра, забезпечення плановості та прозорості заходів державного нагляду, підвищення рівня відповідальності інспекторського складу, забезпечення єдиного підходу до планування заходів державного нагляду.

На думку авторів документа, прийняття проекту акта дасть змогу зменшити кількість і частоту здійснення перевірок, оптимізувати здійснення функцій державного гірничого нагляду, поліпшити системність, прозорість та збалансованість заходів державного гірничого нагляду.

Вам також може бути цікаво:

Скачати документи:

СкачатиПроект постанови
СкачатиЗміни до Положення про порядок надання гірничих відводів
СкачатиПорівняльна таблиця
СкачатиПояснювальна записка
СкачатиАналіз регуляторного впливу

Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до положення про порядок надання гірничих відводів

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88334

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1799

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4883

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25572

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді