Відбулось останнє засідання робочої групи з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою
1 жовтня відбулось останнє засідання робочої групи з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затверджених наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 № 15 (далі — Типове положення).
Нагадуємо, що згідно наказу Голови Держпраці Романа Чернеги було створено робочу групу з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до Типового положення, до якої увійшли представники профільних Міністерств, роботодавців, профспілок на національному рівні, фахівців з питань охорони праці.
Усі пропозиції та напрацювання під час останнього засідання будуть враховані у розробці змін до Типового положення.
Зі статті ви дізнаєтеся, в якому випадку на підприємстві потрібен уповноважений з питань охорони праці, як його обрати та які його обов'язки й права.
Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
Про особливості роботи з локальними документами підприємства, зокрема, як правильно вносити зміни до локальних нормативних актів з охорони праці, — дізнайтеся зі статті
Дізнайтеся для чого створюють комісію з питань надзвичайних ситуацій, які документи розробити для її функціонування та як спланувати роботу комісії.
Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.