Відбулось останнє засідання робочої групи з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою
1 жовтня відбулось останнє засідання робочої групи з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затверджених наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 № 15 (далі — Типове положення).
Нагадуємо, що згідно наказу Голови Держпраці Романа Чернеги було створено робочу групу з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до Типового положення, до якої увійшли представники профільних Міністерств, роботодавців, профспілок на національному рівні, фахівців з питань охорони праці.
Усі пропозиції та напрацювання під час останнього засідання будуть враховані у розробці змін до Типового положення.
Для надання будь-якої відпустки необхідно видати наказ на відпустку. У статті наводимо два варіанти оформлення наказу на щорічну основну відпустку. Оберіть форму документа, який підходить саме вам.
Про особливості роботи з локальними документами підприємства, зокрема, як правильно вносити зміни до локальних нормативних актів з охорони праці, — дізнайтеся зі статті
Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
У статті ви знайдете зразок наказу про запровадження температурного скринінгу на підприємстві
Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.