На підставі чого надаватимуть статус учасника війни працівникам, залученим до АТО

Постановою КМУ від 23.09.2015 № 739 визначено, що пiдставою для надання статусу учасника вiйни працiвникам підприємств є документи про безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операцiї в районах її проведення (витяги з наказiв керiвника Антитерористичного центру при Службi безпеки України), а також...

Постановою КМУ від 23.09.2015 № 739 визначено, що питання про встановлення статусу учасника війни працівникам підприємств, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення АТО, розглядатимуть комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни.

Пiдставою для надання статусу учасника вiйни таким працiвникам є документи про безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операцiї в районах її проведення (витяги з наказiв керiвника Антитерористичного центру при Службi безпеки України), а також документи про направлення (прибуття) у вiдрядження для безпосередньої участi в антитерористичнiй операцiї в районах її проведення (витяги з наказiв, розпоряджень, посвiдчень про вiдрядження, книг нарядiв, матерiалiв спецiальних (службових) розслiдувань за фактами отримання поранень).

Постанова набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаткова відпустка за роботу за комп’ютером

Дізнайтеся, які працівники можуть отримати додаткову відпустку, як вести облік робочого часу працівника на роботах з особливими умовами праці, зокрема на електронно-обчислювальних та обчислювальних машинах, для надання йому додаткової відпустки.
4461

Комплексні заходи з охорони праці

Комплексні заходи з охорони праці розробляють для запобігання випадкам виробничого травматизму на підприємстві, підвищення наявного рівня охорони праці. Дізнайтеся, хто розробляє комплексні заходи з охорони праці на підприємстві, що в них передбачити та чи нестиме роботодавець відповідальність за їх невиконання.
54666

Вимоги охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів

Під час робіт із вантажопідіймальними кранами, підіймальними пристроями й відповідним обладнанням існує великий ризик травмування працівників. Читайте детальніше про те, як безпечно експлуатувати вантажопідіймальні крани та яких заходів ужити в умовах воєнних дій
23323

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
98109

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
4929

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді