З 01.09.2017 тарифні ставки та посадові оклади будівельників підвищать на 35%

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Галузева Угода передбачає для будівельників підвищення заробітної плати та умов оплати праці

Галузева Угода між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України передбачає:

  • підвищення на 35% тарифних ставок та посадових окладів, які розраховують із прожиткового мінімуму з 01.09.2017, а з 01.12.2017 — на 60% ;
  • введення додаткових гарантій захисту робочих місць робітників від масових звільнень відповідно до Директиви 98/59/ЄС. Сторони також домовились про проведення переговорів щодо імплементації кращих міжнародних практик в українському законодавстві щодо безпеки і гігієни праці будівельників (Конвенції Міжнародної організації праці 167, 121 та 187). Визначено забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також соціального захисту та обов’язкового спеціального страхування на випадок інфікування ВІЛ-інфекцією. За інформацією профспілки Угода матиме вплив на умови праці і заробітну плату більше як 650 000 працівників будівельної галузі в Україні, а також десятків тисяч працівників суміжних професій, які згадуються в тексті Угоди.

За інформацією Федерації професійних спілок України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
957

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64682

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді