З 01.09.2017 тарифні ставки та посадові оклади будівельників підвищать на 35%

Галузева Угода передбачає для будівельників підвищення заробітної плати та умов оплати праці

Галузева Угода між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України передбачає:

  • підвищення на 35% тарифних ставок та посадових окладів, які розраховують із прожиткового мінімуму з 01.09.2017, а з 01.12.2017 — на 60% ;
  • введення додаткових гарантій захисту робочих місць робітників від масових звільнень відповідно до Директиви 98/59/ЄС. Сторони також домовились про проведення переговорів щодо імплементації кращих міжнародних практик в українському законодавстві щодо безпеки і гігієни праці будівельників (Конвенції Міжнародної організації праці 167, 121 та 187). Визначено забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також соціального захисту та обов’язкового спеціального страхування на випадок інфікування ВІЛ-інфекцією. За інформацією профспілки Угода матиме вплив на умови праці і заробітну плату більше як 650 000 працівників будівельної галузі в Україні, а також десятків тисяч працівників суміжних професій, які згадуються в тексті Угоди.

За інформацією Федерації професійних спілок України

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1641

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59877