Повернено майже 2,5 млн грн заборгованих коштів працівникам Кузнецовського МКП

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам Кузнецовського МКП протягом тривалого періоду створювала напружену соціальну ситуацію у м. Вараш. Загострення проблеми відбулося після накладення арешту на рахунки с коштами КМПК.

Багаторазово це питання розглядали на засіданнях відповідних комісій міськради та облдержадміністрації. Втрутилася і тимчасова комісія при Рівненській ОДА з питань погашення заборгованості заробітної плати.

Фахівці Управління Держпраці в Рівненській обл. провели позапланову перевірку стосовно дотримання вимог трудового законодавства. Вони з’ясували, що на момент позапланової перевірки заборгованість із зарплати перед 211 робітниками складала 744 306 грн (порушення ч.1,2 ст. 115 КЗпП, ч.1 ст. 24 ЗУ «Про оплату праці»). Також не були виплачені розрахункові кошти 110 звільненим працівникам у сумі 1 727 596 грн (порушення ч.1 ст. 116 КЗпП).

Припис, отриманий керівництвом Кузнецовського МКП, за результатами позапланової перевірки, пришвидшив вирішення проблеми. Директор КМКП Ігор Семенюк запевнив, що вказані у приписі Управління Держпраці суми заборгованих коштів виплачено працівникам у повному обсязі.

Джерело: офіційний сайт Держпраці


Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20393

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88339

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11775

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108491

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді