Портал «Служба охорони праці» шукає компетентних та грамотних авторів для написання якісного контенту.
Якщо Ви добре орієнтуєтеся у питаннях охорони праці, маєте досвід роботи у цій галузі та бажання писати тексти такої тематики, пропонуємо Вам долучитися до наповнення контентом порталу «Служба охорони праці».
Вимоги:
- знання теми, чинних нормативних документів;
- вміння логічно висловлювати думки та будувати текст.
Умови співпраці:
- віддалена робота;
- гідна та своєчасна оплата.
Заявки надсилайте на електронну адресу — llytvynenko@Експертус.com.ua
Обов’язково зазначте тему листа — «Хочу стати автором»!
Можливо, саме Ви можете допомогти колегам у вирішенні професійних питань.
Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Про види ЗІЗ та особливості кожного виду — далі.