19 жовтня тепер уже в Херсоні відбувся безплатний Всеукраїнський конгрес з охорони праці. Захід організувала редакція щомісячного видання «Довідник спеціаліста з охорони праці».
Семінар було присвячено актуальним питанням — об'єктивному розслідуванню нещасних випадків, що сталися на території підприємства, а також пільгам та компенсаціям за роботу зі шкідливими умовами праці.
Лекції читали редактор-експерт журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» — Ольга ЧЕРНЕТЕНКО та головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області — Микола ФЕДОРЕНКО.
Наприкінці заходу експерти відповіли на усі запитання аудиторії, а також кожен отримав сертифікат учасника.

Щиро вдячні всім за участь у Конгресі!
Більше фото можна побачити на наших сторінках у Facebook та ВК.
Про всі нещасні випадки, професійні захворювання, загоряння, пожежі та аварійні ситуації на підприємстві необхідно негайно сповістити безпосереднього керівника робіт, службу охорони праці підприємства або іншу уповноважену особу. Кого саме та в яких випадках сповіщати, визначте в наказі, зразок якого пропонуємо вам скачати.
Діяльність більшості працівників сучасних професій у виробничій сфері пов’язана з використанням комп’ютерної техніки. Скачайте інструкцію з охорони праці при роботі на ПК та ознайомте з нею працівників. За потреби адаптуйте інструкцію до умов вашого підприємства.
Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов'язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
Зменшення впливу шуму та вібрації на працівників до допустимих величин є однією з умов покращення їхньої виробничої діяльності та засобом запобігання професійним хворобам. Якщо зменшити рівень шуму та вібрації не вдається, подбайте про засоби індивідуального захисту від шуму і вібрації.