Семінар у Херсоні завершив серію осінніх заходів з охорони праці

Теми:
19 жовтня тепер уже в Херсоні відбувся безплатний Всеукраїнський конгрес з охорони праці. Захід організувала редакція щомісячного видання «Довідник спеціаліста з охорони праці».

Семінар було присвячено актуальним питанням — об'єктивному розслідуванню нещасних випадків, що сталися на території підприємства, а також пільгам та компенсаціям за роботу зі шкідливими умовами праці.

Лекції читали редактор-експерт журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» — Ольга ЧЕРНЕТЕНКО та головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області — Микола ФЕДОРЕНКО.

Наприкінці заходу експерти відповіли на усі запитання аудиторії, а також кожен отримав сертифікат учасника.

Семінар у Херсоні завершив серію осінніх заходів з охорони праці

Щиро вдячні всім за участь у Конгресі!

Більше фото можна побачити на наших сторінках у Facebook та ВК.

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Інструкція з охорони праці для вантажника

Інструкція з охорони праці для вантажника є інструкцією за професією, що встановлює вимоги безпеки під час виконання вантажних робіт. Скачайте примірну інструкцію та за потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
10728

Добровільна пожежна дружина на підприємстві

З метою залучення працівників до проведення заходів щодо запобігання пожежам та організації їх гасіння на підприємствах можуть створюватись добровільні пожежні дружини. Який порядок їх створення? Як це питання регулюється законодавством?
22675

Порядок розслідування нещасних випадків невиробничого характеру

Розслідування нещасних випадків невиробничого характеру не завжди відбувається відповідно до вимог законодавства. Чому небезпечно так робити та до яких наслідків це може призвести — розповідає експерт.
62114

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20391

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді